Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nagyon "vicces, gáz"...

Tényleg nagyon "vicces, gáz" ha valaki 21 évesen még szereti nézni a régi Disney meséket amin felnőtt?

Figyelt kérdés

Gyerekként ezeken nőttem fel és váltam azzá aki. Ilyen volt pl: a Tarzan (6-7 évesen láttam még a moziban),A két kutya a Suzi és Tekergő,A Dumbó,Herkules, Eszeveszett Birodalom,Goofy és talán még Macskaarisztokratá, Az Oroszlánkirályt még nem láttam a mai napig vagy csak nem emlékszem rá. Ezeken nőttem fel és egy érzés ezeket újra nézni+ nagyon szép a mesék világa. Persze felnőttem, egyetemre is járok de ezek valahogy bennem maradtak és szívesen fekszek el és teszek be egy ilyen Disney kazettát(nekem ezek még VHS en vannak meg és még midnig szép a képük hiába kritizálják sokan a kazettát ,annak is van egy "feelingje" más mint a DVD). Nem nagyon úgymond "gázak" ezek a mesék 21 évesen ? A Tarzant a mai napig nagyon szeretem például. És azért ide irtam mert nem pontosan a filmekre vagyok kíváncsi,hanem arra,hogy 21 évesen tényleg "vicces" e meséket nézni ha ezek határozták meg a gyerek koromat?


Előre is köszönöm a válaszokat!


21/F


2014. ápr. 16. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne. 19 vagyok és még mindig nézek hasonlókat, engem nem zavar ha emiatt az emberek "lenéznek".
2014. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát viccesnek vicces, nekem még kicsit fura is, mivel én ennyi idősen nem ezzel töltöttem az időt, de soha ne figyelj oda arra, hogy mások mit gondolnak, ha neked ez tetszik, akkor nézd ezt.
2014. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, én is szoktam meséket nézni. :) És inkább ezt nézzen valaki mint horrort...

18L

2014. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
imádom ezeket a meséket,rengeteg vhs-em van :) a mai mesék nem foghatóak ezekhez.mostanság csak a gyilkolás meg a háború,meg a smaci amin felnőnek a gyerekek.19 vagyok,nem szégyellem :)
2014. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem szeretek bulizni sem szórakozóhelyekre járni,inkább otthon TV zek vagy könyvtárba járok, esetleg néha biliárdozni a a baráti körrel. A bulis élet és napi remegéses stressz miatt szeretném is otthagyni lehet( vagy csak szüneteltetni) az egyetemet, ezek a mesék pedig kizökkentenek -ebből a borzasztó életből ami azóta van,hogy egyetemre járok- és egy szebb világba tesznek át + gyerekkori emlékeket idézik fel :)
2014. ápr. 16. 18:35
 6/22 A kérdező kommentje:

* a 3.nak írtam.

4 es: jó tudni,hogy ezek szerint akkor nem vagyok egyedül :)

2014. ápr. 16. 18:37
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát én 20 évesen arra a szintre jutottam, hogyha elkezdem kapcsolgatni a tv-t valahogy mindig az m2-n találom magam és az állatkert a hátizsákban című műsort nézem, vagy egyéb gyerekeknek szóló műsort. Vagy ha meglátom a Tom és Jerry, vagy a Looney Tunes valamelyik részét ott ragadok. De ha leadnák a Pokemont elölről szerintem azt is megnézném. :)

Szerintem ez egészséges nosztalgia. Nekem ez volt a gyerekkorom, Disney-t kevesebbet néztem.

2014. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ezt viszont nem tartom egészségesnek, a jelenlegi kudarcaid miatt inkább a múltba képzeled magad. Hová vezet ez? Nem leszel már újra kisgyerek. Ha nem megy az egyetem, találj megoldást, válassz más szakot, vagy állj neki többet tanulni, de ne visszafelé nézegess, mert annak semmi értelme nincsen.
2014. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

a férjem mai napig cartoon networkot néz (34)

semmi baja...engem sem zavar

tök normális ember,nem iszik nem dohányzik,semmi káros,amiről tudnék,dolgozik,vannak barátai,normális hobbija,eleinte nekem is vicces volt,de megszoktam

2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem csak a nosztalgia miatt nézem,hanem mert hogy is mondjam ezeknek a meséknek volt/és van egy varázsuk, nem is beszélve a színvilágról és arról,hogy nem a vérontásról és a világ megsemmisüléséről/megmentéséről szolnak mint ma 10 ből 8 film(ezt már nagyon kezdem unni). A Looney Toonest pedig én is nagyon szeretem még ma is, főleg a Kengyelfutót és Tapsi Hapsit, vagy említhetném a Hanna BArberá ami szintén nagyon jó (Frédi és Béni vagy a Jetsons család :)) Nem az egyetemi problémák miatt nézem, félreértés ne essék, régebben is néztem őket.
2014. ápr. 16. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!