Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szánalmas ez a...

Miért ilyen szánalmas ez a lány és hogyan tudnám leállítani?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj aki nemrég költöztek a faluba ahol lakok.Ez a csaj nagyon lopós,szeret sz...rt keverni az apja meg börtönbe van és kispécézett magának.Mikor megtudtam h milyen család nem akartam vele tovább barátkozni amit meg is mondtam neki.Ha látom az utcán átmegyek az út másik oldalára.kerülöm ahol tudom.ő ezt észre vette így állandóan bunkó megjegyzéseket írogat minden alá amit kirakok a facebookomra. Tudom h provokálni meg veszekedni akar de én mindig elhárítom.Erre csinált 1 kamu facebookot amin keresztül meg akart szivatni de ez sem jött össze mert hamar lebukott.Most a páromnak irogat h mért van velem meg hogy tud engem elviselni stb.Gondoltam arra h megverem a csajt de van 1 kislányom meg nem ér annyit h miatta rendőrségre futkossak.Hogyan tudnám leállítani a piszkálódásait?mert az h engem provokál még oké de most már a páromnál is próbál kavarni és ezt már nem tudom sokáig tűrni.Mit tegyek?
2014. ápr. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam arra h megverem"


Minek? Mit érnél el vele? Facebook-ról le lehet tiltani.

2014. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Nekomimi* ***** válasza:
Egyszerűen ne vedd figyelembe. Ha figyelsz rá, mármint ha pl. meglátod az utcán és miatta átmész az utca másik felére, ezzel azt mutatod neki, hogy észrevetted. Egyáltalán ne figyelj oda rá és előbb-utóbb megunja...
2014. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Legyel turelmes, maradj higgadt es nezzed levegonek...kitartas es majd megunja!
2014. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 niggamaci ***** válasza:

Ja, lehet mondani, hogy ne vedd figyelembe, de ezt szinte lehetetlen nem figyelembe venni.

Én ilyen helyzetben írnák neki egy modoros üzenetet, amiben leírnám (csak szépen), hogy elég érdekesen viselkedik, de nem megy semmire azon kívûl, hogy lejáratja magát. És ami jön leírod neki (vagy szóban mondod) de csak ôszintén, semmi alpári beszédstílus. Mellesleg te vagy az okosabb, legyél is az, csak higgadtan kell kezelni a dolgot, mivel arra hajt, hogy rosszat tegyen neked.

Verésre nincs szükség, fontos, hogy egy okos emberhez illôen rendezd le vele a dolgot.

2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esélyt ad neked, hogy megtanuld a feltétel nélküli szeretetet. Fantasztikus lehetőség, ne szalaszd el. Csak nézd és gyűlöld, de ne gondolkozz, csak gyűlöld, és mosolyogj. Engedd el a gondolatokat és érezz. És ha a gondolatok már nem élnek benned csak az érzés, az majd átalakul. Kell egy kis gyakorlás, de működik. Régen utáltam a magyartanárom, aztán inkább szerettem. Tavaly utáltam a főnököm, de most már szeretem. :]
2014. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Igazatok van abban h nem kell vele foglalkoznom és h nézzem őtet levegőnek .Anyu is ugyan ezt tanácsolta.Abba is igazat kell adnom h mért én menjek át az út másik oldalára mikor én szinte születésem óta a faluba lakok ő meg csak 1 éve költözött ide.A levélírásos tanácsot már megpróbáltam de rá nem hat mert annyira alpári intelligens szegény nő.
2014. ápr. 25. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!