Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez olyan szánalmas, pff nem?

Ez olyan szánalmas, pff nem?

Figyelt kérdés

Azért mert én modellkedem és jól nézek ki, mások meg nem azért nem kell beszólogatni. Igen lehet, hogy heteket hiányzok a suliból mert keresnek, mert szépnek, csininek tartanak, másokat meg nem. Ezek az emberek a sikereim miatt néznek le és full irigyek rám. De szólogassanak be nyugodtan, sose lesznek olyanok mint ÉN!

Én jól nézek ki ők nagyon nem, ugye milyen szánalmas, hogy emiatt így viselkednek? Nem baj mindenki visszakapja még.



2014. ápr. 24. 22:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A stílusodból ítélve nem a szépséged miatt utálnak... Elég ellenszenves lehetsz.


Az emberek persze irigyek, és undokok a kedves emberekkel is.

2014. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
sok boldogságot szépszég XDD alone forever
2014. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 acelsziv ***** válasza:
100%

Nézd... Lehet, hogy szép vagy... Talán még csinos is...

De, hogy öntelt és beképzelt az biztos. Ismerek jópár modell lányt. Gyönyörűek ÉS mégis emberiek. Kedvesek és szeretetre méltóak.

Ezen gondolkozz el.

2014. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Aha te nagyon szánalmas vagy. Kb. te vagy az a kategória, hogy ha az egódról leugranál az IQ-dra, szörnyet halnál...
2014. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 acelsziv ***** válasza:
100%
4: Ő az, akinek ha lámpát dugsz a seggébe a szemein át két fénykéve villan fel annyira üres belül.
2014. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Megnézném hol modellkedsz te, mert ilyen stílussal szerintem sehova nem kellenél egy percig sem, nem lehet sok eszed, márpedig az is szükséges, nem csak a szépség. Melyik ügynökségnél is vagy?

Munkám révén elég modellt ismerek, de egyiknek sincs hasonló gondja, szeretik őket, mióta modellek még több barátjuk is lett, suliban, mindenhol. De nekik nincs is ilyen hisztis tinilány stílusuk.

2014. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de szerintem nem a szépséged miatt utálnak... Kezdjük ott, hogy az, hogy valaki szép és az hogy valaki modell, két külön dolog. Nem minden szép ember modellkedik. Rajtad kívül vannak még egy páran szépek meg "csinik", csak mondjuk mással akarnak foglalkozni...

Imádom az ilyeneket, akik azt hiszik csak azért nem bírják őket, mert irigykednek rájuk. :DDD

2014. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
40%
Csinos vagyok és szép... Sőt még okos is. Mégse utál senki. :D
2014. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

És még én vagyok beképzelt, pff:D nézzétek màr a 8 ast. Nem vagyok egy észlény ezért modellkedek. Egyébként azoknak akik velem dolgoznak elviselnek, mert ez a kötelességük. Tudják, nálam jobbat úgysem találnának.

Ennyi szivecskéim

2014. ápr. 24. 23:17
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
:D Aki átlát a kérdésen, az csak mosolyog egyet rajta:)
2014. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!