Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha pisilni kell és nincs rá...

Ha pisilni kell és nincs rá lehetőség/lusták vagytok ti mivel terelitek el a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
Most is kell, de lusta vagyok, mivel lehet elterelni legjobban a figyelmet arról, hogy kell? :D, pl én ilyenkor olvasgatni szoktam neten, ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?

2014. máj. 8. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgatok a neten.
2014. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
semmivel, mert semmi kedvem vesebajjal küszködni pár hét, hónap, év múlva...
2014. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen volt egy ilyen "pszichikai problémám" Hiába voltam fél órával előbb wcn ha tudtam hogy nem mehetek amikor kell akkor egyből ideges lettem és úgy éreztem hogy mentem bepisilek pl órákon, misén, buszok, kirándulások

Én azóta is ha valamiről elakarom terelni a figyelmem 1000-től 13-asával számolok visszafelé de úgy hallottam hogy az is jó ha magadban verset mondasz

Egyébként itthon fogom magam és elmegyek wcre csak főzni rendet rakni és tanulni vagyok lusta általában :D

2014. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!