Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bárki lehet sikeres vagy a...

Bárki lehet sikeres vagy a sikerre születni kell?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak,akik születnek a sikerre,és vannak,akik hatalmas küzdelem árán lesznek sikeresek.

Ott van György herceg:baba,de már most sikeres.Szóval jó helyre,jókor született,és pont sikerbe született,és ezért sikeres lesz.

Sikeresnek lenni a semmiből,az ismeretlenségből hihetetlen nehéz.Kell hozzá élni tudás,amit senki sem taníthat meg.De vannak olyan dolgok,amit tanulni kell,ahhoz,hogy sikeres lehess,mint például:

Színészet,éneklés,akrobatika,tánc,pénzügyek,gazdaság.

Ezekhez a dolgokhoz bizony adottság is kell.


A siker kulcsa tehát a küzdelem,vagy éppen az,hogy beleszüless a sikerbe,vagy pedig az,hogy hirtelen valahonnan valaki felfigyeljen rád.

Utóbbi a ritka.

2014. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

És persze kifelejtettem,hogy a sikeres emberek körül nagyrészt sikeres emberek vannak.Tehát ilyen emberekkel kell körülvedd magad:

Gazdagokkal...és a hozzájuk hasonlókkal.

2014. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

És még mindig egyet kifelejtettem:KELL HOZZÁ A REKLÁM!És a reklámozni való tudás...

A tényekkel pedig szembe kell nézned:a rossz reklám is reklám,de a jó még jobb.

Ahhoz,hogy sok ember szeressen,vagy éppen rajongjon érted,és sikeres ember lehess,ahhoz bizony nem szabad megbotránkoztatni az embereket.

Az okos emberek nem csinálnak botrányokat meg műbalhékat,mert azok rontják az egzisztenciájukat.

2014. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2014. jún. 4. 16:20
 5/14 acelsziv ***** válasza:

A sikeres ember egyik legfőbb ismérve, hogy vannak céljai és halad feléjük.

A sikeres ember olvas, tanul, állandóan képzi magát.

Ezek egyike sem születéssel járó dolog. Nagy előny, ha sikeres szülők gyereke lehet valaki, mert akkor már a neveltetése is más.

De nem feltétel.

2014. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt én is pont így gondolom Acélszív,mindannyian egyenlőként születünk ,bár különbözzünk valamiben jobbak vagyunk mint mások és valamiben rosszabbak ,ezt egyszerűen meg kell találnia magában.Lehet könnyebb lenne az életem ha gazdagabb családban születtem volna ,de így nem önerőből építettem fel az életemet ami egészen más .
2014. jún. 4. 16:28
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Bele kell születni, a nem beleszületettek kb 1%a képes önerőből felmászni, de ott is nagy a szerencsefaktor. Pl.: milyen emberekkel sodorja össze a sors, stb.
2014. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A sikeres ember egyik legfőbb ismérve, hogy vannak céljai és halad feléjük.

A sikeres ember olvas, tanul, állandóan képzi magát."


te lehet, hogy egy másik bolygón élsz, pajtás

a 21. században a siker tartópillérei a tehetségtelenség, és az átlag alatti nívó, meg a felfoghatatlan primitívség

kicsit nézz körbe, hogy mit csinálnak a milliárdos sztárok, befektetők, stb.

2014. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 szerintem mindkettő... Van aki a saját maga tehetségéből fakadóan sikeres, és van aki egy igénytelen celeb...
2014. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 acelsziv ***** válasza:

8: figyelj haver: én nem a rakás k**vaként futtatott agyatlan cölöpről beszélek, hanem a VALÓBAN sikeres emberekről. Jómagam is ismerek nem egyet. Van olyan, aki 16 éve egy nyomorult bakter volt. Ma milliárdos üzletember és sportkocsikat gyűjt hobbiból.

Volt egy célja, amiért nem félt megmozdulni.

2014. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!