Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan ered az a tévhit, hogy...

Honnan ered az a tévhit, hogy a szőke nők butábbak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 06:26
 1/7 Legoman ***** válasza:
A szőke nős viccekből
2014. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hú de jó kérdés,csak félő rá válaszolni,mert tutira le lennék pontozva ...
2014. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem itt a szőkített nőkről van szó, mivel ha valaki csak azért kiszőkíti a haját, hogy a pasiknak tetszen, már sugall egy fajta alacsonyabb értelmi szintet. Normális nő szerintem nem csinál ilyet, mert mással van elfoglalva, nem a haja színével. Az eredeti szőke hajú nők nagyon kevesen vannak, elvétve lehet találkozni velük és nem is annyira szépek, mert a szemöldökük, szempillájuk is általában szőke, ők azért nem buták. De ez csak egy kreált magyarázat ne vegyétek komolyan.
2014. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a hajfestős elmélet akkor a vörösekre is igaz..
2014. jún. 8. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

En eredeti szoke vagyok. Egyeltalan nem vagyok buta, es mig mas szettanulja az agyat a 3-as jegyert en egyszer atolvasom. Igaz nem 5-is tanulo vagyok mert ahhoz lusta is vagyok. :) Es az eletben se vagyok buta, sokszor mondtak, hogy gyorsan vag az agyam.


De nekem is szoktak mondani, hogy inkabb ne szolaljak meg mert szoke vagyok. Vannak hulye megnyilvanulasaim amin az osztaly, baratok, felnottek nevetnek egy jot. :)

2014. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De mondjuk szerintem aki vörösre festi a haját, nem a pasiknak akar tetszeni, mert a pasik nem annyira szeretik a vörös hajúakat. :) Inkább csak izgalomra, más változatosságra vágynak azok a nők és saját maguknak akarnak tetszeni.
2014. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szőke nős sztereotípia a szőke cicababákra utal, nem minden szőke nőre.
2014. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!