Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak a lányok egy...

Mit gondolnak a lányok egy olyan srácról aki max 1-2 emberel beszél és nekik csak köszön?

Figyelt kérdés
püfff
2014. jún. 9. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen negatív, rossz élménye volt valakivel kapcsolatban, vagy nagyot csalódott valakiben, vagy a családjában gondok vannak, vagy elfojtott lelki traumája van. De az is lehet, hogy csak szimplán ilyen magának való.
2014. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon izolált, és mind1, hogy fiú vagy lány, ugyanezt gondolom.
2014. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

" szimplán ilyen magának való"


ez a mondat nem igaz ! anya alkesz apja meg folyton korlátozza mindenben... nem tudja kiben bízhat az anyjában rengetegszer csalódott.... dühös hogy ez-az élet jutott neki!

kihasználják semmibe veszik.Amikor végre úgy érzi talált két olyan személyt akikbe megbízhat ,rá 3hónapra levegőnek nézik elkerülik és semmibe veszik mindazt azt ami az elmúlt tanévben történt ... és nem érti mért van ez..... talán úgy hiszik neki jobb így ... ezt már nem tudta meg mert mind 3-an külön utakon jártak tovább.... néha elgondolkodik vajon mit tenne ha csak egy napra is vissza mehetne a múltba.... azóta történt egysmás új barátokra tett szert persze a régiek is megmaradtak köszönő viszonyban...

lehet furcsának hangzik de kicsit se bánta meg hogy megismerte őket talán ennek így kellett történnie... Az egyik személy a mai napig is közel ált hozzá talán túl közel is.... gondolkodik vajon lehetett volna valami közöttük...

ha tisztán megbízik az a személy benne mint ahogy ő.... idővel talán elfelejteni minden sérelmét csalódását ?...

2014. jún. 9. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én csak LEHETŐSÉGKÉNT írtam, hogy LEHET szimplán magának való, nem kijelentésként, azért írtam oda a LEHET szót, mivel nem tudom, nem ismerem azt, akiről szó van, és gondoltam azzal, hogy felvázolok minden lehetséges okot, segíthetek neked kérdező! Amit pedig a kommentedben leírtál, abból teljesen egyértelmű, hogy miért visszahúzódó!
2014. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát igen az a baj az emberek 90% -a vagy xarik az ilyen emberekre vagy megverni megalázák kiközösiti .....

és ezt úgy teszi hogy semmit nem tud a helyzetéről .... nem értem mit ártott szerencsétlen neki hogy álandóan verni kell megalázni...

2014. jún. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!