Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Egy közösségi oldalon van fent egy személy, egy sorozat közösségi fórumán. Természetesen van kedvence, mint mindenki másnak a sorozatból. A lényeg, hogy, aki a kedvence az egyik legerkölcstelenebb karakter a sorozatban, de ő minden hibája ellenére szereti és úgy oltalmazza, mintha a párja lenne, vagy fontosabb személy az életében. Más fórumozók, akik megmerik mondani a véleményüket a szeretett karakteréről, olyan szinten becsmérel, rágalmaz, és olyan szinten elemezni kezdi a másikat, mintha valami orvos lenne. Természetesen minden negatív jelzőt aggat a személyre, aki egy rossz szót is merészel mondani a kedvencéről. Ha valaki őrá mond valamit, akkor persze vérig sértődik, hogy, hogy merészel ilyeneket írni róla, mikor ő rosszabbakat ír a másikra. Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

2014. jún. 18. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát a leírás alapján igencsak problémás, valószínúleg igyekeznék elkerülni az illetőt.
2014. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

A véleményem, hogy az illető instabil személy idegileg. Ha annak a közösségi fórumnak lenne móderátorja akkor minél előbb zárja ki a közösségi fórumból. Az ilyen instabil emberek képesek személyes hadjáratot is folytatni ha valaki csúnyán megsérti őket.

Le kell tiltani, ki kell zárni a csoportból.

2014. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs moderátora annak a közösségnek, és igen elég komoly személyes hadjáratba kezdett ellenem, konkrétan megfenyegetett, hogy feljelent. Aranyos nem? Pedig csak azt mondtam, ami a véleményem, mind a viselkedéséről, mind a kedvenc karakteréről. Egyébként azóta kénytelen voltam elhagyni azt a fórumot, pedig voltak páran, akikkel jól kijöttem.
2014. jún. 18. 16:46
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom milyen sorozat közösségi fórum amiről írsz, de valaki létrehozta. Valaki aki az egészet kitalálta, megvalósította, és aki elfogadta a közösségi tagság belépését.

Neki kéne írni, ha tudtok többen is, hogy neki joga van kitörölni, letiltani az illető egyént.

2014. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2x is írtam a konkrét oldal üzemeltetőinek, de semmi. Ugyanúgy mocskolódott, sőt még én lettem letiltva, mert engem becsmérelt, persze egyből letagadta, hogy ő töröltette a regisztrációmat. Csak most tényleg, azért ne menjek a fórumra, mert ő ott van és szidalmaz mindenkit, akinek nem szimpi a karaktere. -.-
2014. jún. 18. 17:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozunk, csak megtárgyaljuk a napi rész eseményeit. Ebben nem lenne semmi rossz, mert vannak eltérő vélemények, de csal ezzel az egy emberrel nem lehet szót érteni.
2014. jún. 18. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Oda kellene menni többeknek, és a túlnyom többség erejével talán lehetne hatni rá.
2014. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vidéki a hölgy. Gondoltam rá, hogy beszélek az anyjával, de nem akarok árulkodónak tűnni.
2014. jún. 19. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy értem, a fórumra kellene menni (nem személyesen hozzá) és ott megválaszolni értelmesen neki többünk részéről.

Mondjuk nem tudom milyen sorozatról van szó és ki szokta azt nézni.

2014. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hiába akar az ember szót érteni vele, kulturált módon, akkor is imád az emberbe belekötni, egyébként a Barátok közt RTL Mostos közösségi oldalon.
2014. jún. 19. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!