Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most komoly? Mi baja van...

Ez most komoly? Mi baja van az ilyeneknek?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal nemrég és megkérdezte hogy nem-e zavar engem hogy ilyen eseménytelen az életem? Megkérdeztem miért, és kiderült hogy azért gondolta ezt mert a facebookos idővonalamon nincsenek kirakva képek és posztok minden egyes dologról vagy buliról amin részt veszek. Amikor megkérdeztem hogy miért kéne kiraknom akkor szinte nekemrontott hogy nem vagyok titkos ügynök, és az ismerősök igenis tudhatják hogy hol buliztam.

Csak fogtam a fejem utána. Hogy lehet valaki ilyen sötét.


2014. jún. 29. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Remélem, azért megdugtad. Csak hogy legyen mit kiírnia aznap fércbúkra. :)
2014. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd rá..

Méghogy neked nincs életed... Szerintem inkább neki nincs. Aki azért megy bulizni, hogy feltöltsön egy képet facebookra, az azért elég szánalmas XD

2014. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szakadok :D Ez az az eset, amikor ha nem csekkolsz be a konditeremből, az edzés meg se történt. Van, aki szereti az egész életét kitenni a Facebookra, de elég bugyuta az olyan, aki azt hiszi, hogy csak az történik az emberekkel, ami felkerül. Én se teszek ki minden buliról képet, mert minek? A legutolsó képem ami ilyen, az Londonban készült pár hónapja, azóta nem történt velem megosztásra érdemes dolog, pedig sok buliban jártam, sok barátommal találkoztam.
2014. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Van, akinek van élete és van, akinek a facebook az élete.
2014. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úristen..Nem akarok ezen a bolygón élni..:D
2014. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan miert kell azon fennakadni,hogy ennyire masok is vannak. Lehet rad is ezt mondja valaki,vagy ram,ki tudja...
2014. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erre szokták találóan azt mondani, hogy:


"Attól mert pl nem írom ki, hogy kapcsolatban vagyok, még lehet valakim. Rád sincs kiírva, hogy "gyökér", mégis az vagy."

2014. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos lassan tényleg belépünk abba a korba, ha valami nincs a neten akkor az nem is létezik...
2014. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hozzám mit szólna az a p*csa? Nekem még profilképem sincs, csak két darab fotóm.
2014. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor te nem is vagy ember. Lehet, hogy észre sem venne, csak pislogna, hogy ki beszél hozzá...
2014. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!