Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj az ha egy fiú...

Szerintetek baj az ha egy fiú érzékeny?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves fiú vagyok az iskola is jól megy. Nem vagyok nagyon rossz kinézetű sőt a lányok azt mondják hogy helyes vagyok ,de nagyon érzelmes és érzékeny. A kedvességemet sok ember kihasználja és ezért az életem nem mindig boldog :( Sok barátom mondta már, hogy milyen h*lye vagyok hogy nem használom ki a lányokat pl. hogy miért nem smárolok velük, de nekem a csók többet jelent és amúgy is bűntudatom lenne csak tőle mert nem szeretnék f*** lenni akinek márt az összes lány megvolt :( szerintetek mit tegyek? próbáljak megváltozni? nem tudom mit kezdjek magammal. csak velem van ez így ?

#fiú #érzékenység #érzékeny srác
2014. aug. 11. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is örülj, hogy rendess srác vagy, ritka kincs. Az meg, hogy egy fiú érzékeny, miért lenne baj? Persze ez nem jelenti azt, hogy mindig hagynod kell magad. Próbálj néha az eszedre is hallgatni, mert az se jó, ha mindig kihasználnak. Legyen egy kis tartásod, az sosem árt, amúgy meg ne változz semmit, mindenki úgy jó, ahogy van
2014. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
b uzi vagy?!
2014. aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy nyilvánul meg az érzékenysége. Ha csak annyi, amennyit leírtál (nem használsz ki másokat, kedves vagy, esetleg még romantikus is), az abszolút nem baj, sőt! Később valószínűleg nagyon sok lány fog szeretni ezért. De azért az is nagyon fontos férfiként (meg amúgy nőként is), hogy megtanulj kiállni magadért. Nem kell bunkózni, de tudd megvédeni magad (és mást is, persze elsősorban verbálisan), ha úgy adódik. Ebbe természetesen beletartozik az is, hogy elküldd a barátaidat a francba, ha egy olyan imázst akarnak rád erőltetni, ami neked nem fekszik. Ami pedig még fontosabb: NE hagyd, hogy kihasználjanak! Nem fair dolog magaddal szemben.
2014. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló cipőben járok, sokan nem értik meg miért nem feküdtem le azokkal a lányokkal akik felkínálkoztak...mert "most kell kiélni magad"...de én nem akarok senkit kihasználni...vannak hátrányai...de ha meg van mellette még sok fontos tulajdonság akkor meg vannak az előnyei is :) csak jól kell tudni kezelni...de ne hallgass másokra, mert ezt nem sokan értik meg! ne engedd, hogy mások beleszóljanak! máshogy látjuk a világot, de ezt mások nem értik...de ne ők irányítsák az életed :)


esetleg te is a Halak csillagjegy szülötte vagy? :)


21F

2014. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz meg,mert az érzelmes az egy jó tulajdonság fiúnál.

Ritka kincs.

Ne foglalkozz olyanokkal akik rosszak veled,vagy bántanak.

Szeretni fognak téged a lányok ezért a jó tulajdonságodért.

(érzelmes,érzékeny)


Minden jót kívánok neked!

2014. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a nem akarok senkit kihasználni duma mindig vicces, főleg hogy ott van egy halom lány, akik csak azt akarják hogy ki legyenek használva. Vagy jó részük fordított esetben bármikor elhagy téged egy másik pasiért, akkor meg miről beszélünk?
2014. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat :)

BBKristof nem vagyok b uzi XD volt már barátnőm :)

kiadsam333 igen én is Halak csillagjegy szülötte vagyok :)


A sértések csak leperegnek rólam nem zavarnak :)

2014. aug. 11. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:
gondoltam :D üdv az elátkozottak klubjában :D én megértem milyen ezzel az átokkal élni, hogy máshogy reagálsz mint a többiek...milyen egyszerű is lenne olyan lazának lenni mint a többiek és nem ilyen erős érzelmekkel élni :) de ez jutott ezt kell szeretni :) csak próbáld takargatni a nagy világ elől...mert túl sokan ki akarják majd használni (tapasztalat)!
2014. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akartam offolni, de úgy érzem muszáj tisztázni: Az egy éjszakás lamúr nem feltétlen kihasználás! Kihasználni annyit tesz, mint a saját kvalitásaidhoz mérten kevesebbet adni, mint amennyit kapsz. (És, ja, elég undorító dolog.) Egy átlagos kalandnál általában mindkét fél egyaránt csak szexet akar adni és kapni, semmi kihasználás nincs benne. Számomra kissé műerkölcsös, ha visszautasítasz egy nőt, akit iszonyatosan kívánsz, arra hivatkozva, hogy részedről ennek nem lehetne folytatása. (Valószínűleg ezt ő is tudja, ennek ellenére ajánlotta föl az affért, szóval érted?) Az teljesen más, ha neked mondjuk nincs igényed az alkalmi szexre. Akkor ez van, ilyen vagy és kész, senkinek semmi köze hozzá, és főként: nincs veled semmi baj. Csak gondoltam érdemes észrevenni, hogy nem minden gonoszság, erkölcstelenség és kihasználás, ami kiesik a romantikusabb alkatok filozófiájából.
2014. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!