Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan fontos nekem hogy...

Miért olyan fontos nekem hogy mások mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem egy jó tulajdonság mert mindig ezen töröm az agyam hogy jaj most mit gondol ez meg az rólam. Lekéne szarnom hogy ki mit gondol de nem tudom.. hogy lehetne ezen változtatnom?
2014. szept. 2. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Pedig tényleg nem kellene erre gondolnod, más is ember, ő meg lehet nem gondol rá, hogy epp te mit gondolsz róla. Azt gondolnak amit akarnak nem? Lényegtelen egy idegen ember gondolata. Te életed. Én is sokat agyaltam ezen de miota radobbentem, hogy mennyi patkany ember szaladgal a foldon a holdrol teszek ra mit gondolnak ;D
2014. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elismerésre/egyetértésre vágysz. Én kineveltem magamat arra, hogy legfőképpen magamtól várjak elismerést. Azaz legyenek céljaim, dolgozzak rajtuk, érjem el őket vagy legalábbis haladjak feléjük.

Az én elvárásaim magammal szemben sokkal magasabbak, mint másokéi, mert mások csak egy bizonyos oldalamat tudják látni, és náluk sokszor elég volt színlelni. Ezért sosem léptem túl egy bizonyos szintet, csak addig jutottam, hogy elfogadható legyek, de nem voltam senki, üres voltam. Csak valaki, aki elfogadható mindenkinek.

Úgy is kaphatsz elfogadást/csodálatot/egyetértést, ha azt teszed, amit Te akarsz, és egyszerűen csak észrevesznek mások, miközben valóra váltod az álmaidat/terveidet. De ha már eddig eljutsz, akkor nem is lesz szükséged mások elismerésére. Az csak egy kellemes bónusz lesz.

2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!