Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem illik a...

Csak szerintem nem illik a karikagyűrű árát megkérdezni?

Figyelt kérdés
De végülis nem is csak a gyűrűét, az összes esküvői szolgáltatásra úgy rá kérdeznek hogy mi mennyi, mintha teljesen természetes lenne hogy ezt nekik tudniuk kell. (olyanok akik még a barát kategóriába sem tartoznak bele)

2014. szept. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
akiknek nincs közük hozzá,azoknak valóban nem illik.Akik bonyolítják az esküvőt,azoknak nem árt tudni mire mennyit szánjanak,hogyan jöjjenek ki belőle,de akik nem hozzátartozók,semmi közük hozzá. Sem aki kap valamit,annak sem illik rákérdezni hogy mennyibe került amit kapott.
2014. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki kapja annak valóban nem. Az sem szép ha valaki ez alapján ítél meg valakit. A többség nem teheti meg, hogy mindenből az álmot és a legjobbat válassza és ezért valahol általában meg kell alkudnia. Mindenkinek más a fontos, tehát van aki fotósra, van aki filmesre, van aki zenekarra, van aki a ruhára, van aki a helyszínre vagy másra áldoz többet és megint másra kevesebbet. Aki azért kérdezi, hogy ez alapján megítélje a párt vagy a családját az nem szép. Ha viszont valaki azért kérdezi mert esküvőt tervez, vagy csak egyszerűen kíváncsi, hogy mit mennyiből lehet kihozni, abban én nem találok kivetnivalót.
2014. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem illik megkérdezni ilyen komoly dolog árát, amely erős jelentéssel bír. Talán majd később, diszkréten.
2014. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted, szerintem is.


Elnézést az általánosításért, és ne vegye magára, akinek nem inge, de úgy tapasztaltam, hogy honfitársaim között nagyon sok indiszkrét ember van: folyton mások zsebében, méhében ("van-e már gyereked és ha nem lehet, miért nem..."stb.), magánszférájában turkálnak, kérdetlenül és pofátlanul.

2014. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!