Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel élnél együtt szívesebben...

Kivel élnél együtt szívesebben? Egy RENDMÁNIÁSSAL vagy egy RENDETLENNEL?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 22:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a rendetlenseget,de azert nem te vagy a lakasert,hanem a lakas van erted.Kettö között.
2014. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Én inkább élnék egy rendetlen emberrel,inkább rá is melóznék,csak ne kelljen érezni azt a nyomás,hogy egy rendmániás elvárja tőled a rendet.

Én sem szeretek egy idő után rendetlenségben élni.

De van,hogy 2-3 napig egyszerűen nem érdekel.

Nem lehet folyton rend.Mert az élet egy nagy rendfelborítás.

2014. szept. 18. 23:00
 3/38 anonim ***** válasza:
59%

Bebizonyították a gyermekeimnek többször eddig, hogy rendet rakni pár perc és ezután mindenki boldogan elengedheti magát.

Tehát inkább a rendszeretőt választanám.

2014. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:

Ez mind a kettő szélsőség, ami idegesítő lehet hamar.

Mivel én inkább rendetlen vagyok, azt mondanám kapásból, hogy egy rendmániással élnék együtt inkább, mert akkor legalább helyettem is rendet tartana nagy valószínűséggel, és mindezt szívesen tenné. :) Viszont, ha egy rendetlennel élnék együtt, nem érezném magam feszélyezve.

Mellesleg nagyon jó a kérdés, mert ezen sok párkapcsolat elhasalhat simán, egy idő után, bármilyen furcsa is...


Amúgy fizikából tanultuk anno, hogy minden rendszer az energiaminimumra törekszik, ezért legnagyobb rend a rendetlenség. Ééérted. :)

2014. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Van olyan a környezetemben,aki rendmániás.

És bár nem mondja,de érzem a jeleket.

Ha tele van a mosogató zavarja,és azt várja,hogy mosd el.Persze nem mondja,de érezni rajta.

Én meg úgy vagyok vele,hogy nem zavar hogy tele van.Majd elmosom,ha kedvem lesz.Ez nem azt jelenti,hogy napokig ételmaradékkal beleszáradva állnak a tányérok a mosogatóban.Vagy,hogy egy flakon nem lehet az asztalon,meg ilyenek.

Ebbe bele lehet őrülni,ha valaki ilyen.


Csak kíváncsi vagyok mások hogyan látják ezt.

2014. szept. 18. 23:03
 6/38 A kérdező kommentje:

Én magamat inkább tisztaságmániásnak jellemezném,de tudok rendetlen lenni.

Nekem a tisztaságon van a hangsúly.

Ha én elmosogatok,az meg is látszik,mert úgy mosogatok el.

De ha éppen nincs kedvem,akkor nem mosogatok.

Én inkább a minőségi takarítás híve vagyok,mint a felületes mennyiségié.

2014. szept. 18. 23:06
 7/38 A kérdező kommentje:

Éltem már olyannal is,aki után mosogatni kellett a beleszáradt tojásrántottát meg ilyenek.

Nem volt kellemes,de jobb volt,mert tudtam,hogy az én kezemben van a gyeplő:D


De én nem hoztam fel ezeket meg ilyenek,még ha zavart sem.

Szerintem az sokkal rosszabb mikor valaki feletted áll és ott a nyomás,hogy na most mit gondol,mit kellene megcsinálnom,meg ilyenek.


Én elvégzem a dolgokat,de nem szeretem ha mások utasítanak rá hogy mikor tegyem vagy csak érezni ennek a jelét is.

2014. szept. 18. 23:09
 8/38 anonim ***** válasza:

Inkàbb rendetlennel..az soha nem szòlja meg azt hogy : - jaj nem mostàl fel ma!

A ruhàk a szàrítòn vannak!

A frigò poros

A polcok porossak

El kell mosogatni stb stb... ezt mindennap nem leher hallgatni.

A közèpsô a normàlis ha valaki nem rendmàniàs de nem is rendetlen.

Nekem az unokatestvèreim rendkívül rendetlenek a fèrjem meg rendmàniàs. Az agyamra megy az hogy ha kiesik bàrmilyen kàrtya vagy papìr a kezèbôl azt alaposan àttörli. Nem fog meghalni ha csak felveszi azt a papírt a földrôl. Inkàbb pakoltam el a rendetlen rokonok utàn ès nem mondtak semmit ha nem volt kedvem takarítani.

2014. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Vagy egy másik egyszerű példa.

Ha kimosott tiszta ruhákat rakok a fotelbe és nem rakom be a szekrénybe,engem az nem zavar.A lényeg,hogy tudom,a ruha tiszta,illetve nem koszos helyre raktam.

De ha 3-4 napig a fotelben van,az nem érdekel.Elrakom,ha kedvem lesz:d

2014. szept. 18. 23:10
 10/38 anonim ***** válasza:

Rendetlennel már éltem együtt, három is volt az életemben, kettő után még most is pakolok, az egyik a fiam, a másik az apja.


Rendmániással csak addig szerettem volna "együtt élni", ameddig másodjára is nála nem aludtam anno. Bevallom, az első rendetlen után kaptam és tuti büntetésből. Ideges lettem tőle és beláttam, hogy az nekem sok.

2014. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!