Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért nem félnek...

Egyesek miért nem félnek semmitől sem?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek akik nem félnek semmitől és bárkivel/bármivel szembeszállnak.Ezek az emberek nem érzik a következmények súlyát,vagy mi?Ez az emberek vérében van,vagy a körülmények teszik ilyenné őket?Én például nem mernek megütni senkit,amíg nem kezdeményez és ha egynél többen akarnak rám jönni ösztönösen elfutok,látván hogy eleve esélytelen a helyzet.A bátyám teljesen más,pedig egy a vérünk.Bárkinek visszabeszél és ha kell bárki elé odaáll az igazáért,nem mérlegelve a helyzetet.Volt rá eset,hogy hárman mentek rá és az egyik kezében bicska volt,de nem futott el,hanem egyenesen szembement velük(szerencsére végül csak szócsata volt,és nem történt fizikai erőszak).Ezek mellett nem fél a hatóságoktól sem(ezt nem részletezem).Miért van ez?Mitől lesznek ilyenek az emberek?Ugyan abban a környezetben,családban nőttünk fel mindketten.
2014. szept. 23. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a kor különbség köztetek?
2014. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert van aki rájött arra, hogy ha elbújik, elfut a problémák elől, akkor azzal nem lesznek megoldva, csak halogatva. Az az ember aki ilyen típus, az kockáztat. Vállalja hogy valamit elbukik, vagy vállalja hogy sokan fogják emiatt utálni, de soha nem lesz kétség benne, hogy "mi lett volna ha". Megpróbál mindent, küzd mindenért, önmagáért, és vagy lesz belőle valami, vagy nem. Szerintem ez nem rossz, ameddig az ember ezzel nem tesz tönkre másokat maga körül.
2014. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb (nagy)pofára fog esni.
2014. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A korkülönbség 3 év.
2014. szept. 23. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak annyi hogy velem még úgy igazából nem történt ilyen h hárman jöttek rám 14/L de tényleg bárkinek beszólok/visszaszólok, nem félek a következményektől csak azt csinálom ami abban a pillanatban jön, ha érted... az én mottóm: "Élj a mának, mert a holnap számodra sem garantált!" tudom hogy ebből még egyszer bajom lesz, de ez van, de lehet hogy olyan baráti társasága van/volt akik megváltoztatták, vagy valami (oh és az "azt csinálom, ami abban a pillanatban jön" nagyon szeretném ha senki nem gondolna szexuális meg mit tudom én milyen dolgokra, mert nincs szexuális életem) egyszerűen csak ilyenek vagyunk, majd a saját kárunkon egyszer megtanuljuk
2014. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy neki voltak már rendõrségi ügyei,de nem fogja ez vissza.Internetes csalásban utazik és profi benne.Soha nem tudtak semmit rábizonyítani,de semmi nem tart örökké,és ez az amit nem tud megérteni.
2014. szept. 23. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

majd megtanulja a saját kárán, nekem is mondták már hogy egyszer valaki le fog ütni az utcán de ugyanúgy csinálom, ilyeneket nem tudsz elmagyarázni az embernek

2014. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemigen létezik olyan ember, aki semmitől sem fél, maximum nagy a szája. És nem az az ember a bátor, aki semmitől sem fél, hanem az, aki legyőzi a saját félelmét.


Ha valóban semmitől sem fél soha, akkor sajnos pszichopata. Született pszichopata.

2014. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!