Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erős nőktől miért félnek a...

Erős nőktől miért félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Persze már aki fél, vagyis ne irjátok, hogy jaj én nem félek :D

Azt vettem észre féri létemre, hogy osztálytársaim a kicsit öntudatosabb nőket kerülik, de mint kapcsolat tuti hogy nem gondolnak rájuk.


2014. szept. 25. 21:55
 1/4 anonim válasza:
36%
Én minden nőt kerülök, de nem félek tőlük. Szimplán utálom őket. Utálom amiért utálnak engem a semmiért, amiért rasszisták a férfiakkal szembe, amiért felnőtt korukra rossz anyák lesznek, amiért mindig kivételeznek velük, amiért nem értenek semmihez mégis megkapják a jó pozíciókat.
2014. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Az emberbe -nőkbe és férfiakba egyaránt (de ha már itt tartunk, minden élőlénybe)- bele van kódólva, h a lehető legkisebb erőfeszítéssel érje el a legtöbbet. A hímneműekbe emellett a dominancia is kódolva van. Dominálni akarnak, de lehetőleg ne kelljen érte sokat tenni. Ezért választanak olyan partnert, akit könnyebb befolyásolni, nem akarják, h a párkapcsolatuk is egy dominanciaharcba csapjon át.
2014. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ebbe lehet valami. Hát igen együgyübb osztálytársaimat igazából könnyebb terelni, vagzis nem állnak le vitatkozni.

De hogymondjam én nem binám ki, mert vitatkozni ugyan nemfognak, de normálisan beszélgetni sem lehet velük...

2014. szept. 25. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

fordítok férfira:

erős nő = hisztis liba

fél = kell a bajnak

máris érthetővé válik


ha valóban férfi lennél ,enm hinnél iylen női mesékben. aki fél egy nőtől az szintén nem férfi.

2014. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!