Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képtelen vagyok túllépni...

Képtelen vagyok túllépni exemen. Az idő segithet rajta csak? Nektek mi jött be?

Figyelt kérdés

Két és fél évet jártunk, de nagyon komolyan gondoltuk, és nagyon megszerettem őt mint embert, mint társat mint minden. ÉN jelenleg 19 vagyok, ő 21.

Ő idővel kiment külföldre tanulni, ott romlott el az egész, nagyon fájt. Idővel én mondtam ki a végszót, holott én nem szerettem volna, de nem adott más választást.

És most örlődöm, rossz, nem tudom elfelejteni, rengeteget gondolok rá annak ellenére hogy voltak rossz élményeink és sok veszekedéseink. Sokat szerepel álmaimban is, és borzaszó felkelni belőle, és akkor jön az az érzés...

Idén márciusban szakitottunk, azt hittem ennyi idő már elég elfelejteni, de ez idővel csak rosszabb.


Van jelenleg barátom, mert túl kell lépnem, de hiába kötődöm jelenlegi barátomhoz, nics nap hogy ne gondoljak az előzőre.


Borzasztó igy... :(


2014. okt. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2014. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én egy felületes semmit is olyan 10 hónap után felejtettem el teljesen. Ebben a helyzetben szerintem helyesen cselekedtél, mert így hátráltattátok egymás céljait bármennyire is jó lehetett egyébként. Foglald el magad amivel lehet, ásd bele magad valamibe ami hasznos, és az időt is elviszi.
2014. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam így,ismerem az érzést.Szakítás után még azon is elgondolkoztam,hogy minek élni...

Kellett jó másfél év,rengeteg elfoglaltság,és más irányból kisebb nagyobb örömök,hogy ki tudjak mászni abból a bizonyos borzasztó érzésből.

Mára már minden emlék szertefoszlott,elkopott,törlődött.

Tehát mindent megold az idő,lehet hogy sok kell hozzá,de megoldódik.

A tárgyi,és a fényképemlékeket tedd el mélyre,töröld,vagy mentsd pendrive-ra!Face-ről (he fent vagytok) töröld,tiltsd le,ne nézegetsd az életét.

2014. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem két és fél éve lett vége egy két éves kapcsolatnak, és még mindig nem az igazi. Bár szerintem ez már nem teljesen normális.

Pár napja töröltem ki a számát a telefonomból, erre másnap írt egy emailt.

Fura.


Gondolom csak több idő kell.

2014. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!