Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem normális dolog hogy ha...

Nem normális dolog hogy ha másnap nincs iskola gyakran éjjel 1-2ig fent vagyok?

Figyelt kérdés
Mert ha elmondom valakinek mindig úgy meglepődik hogy hogyan bírom vajon addig, meg ahogy nézem mindenki lefekszik szinte 23-0 körül, szinte senki nem marad fent addig csak aki bulizni van.
2014. nov. 8. 23:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Én nem szeretek aludni mert úgy érzem időpazarlás helyette inkább netezek pl. gyakorizok. Ha másnak nincs sok dolgom és tudok normálisan aludni 5-6 óra akkor elvagyok ellenben pl. 3-4 óra alvással már máshogy gondolom, de visszagondolva akkor sem feküdnék le előbb. Persze néha jó kialudni magad 8-9 óra mert egészséges, de különbözőek vagyunk. D:
2014. nov. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Sajna en suli idoben is 18f ://
2014. nov. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a bioritmusa. Én is átlagban addig szoktam fent lenni, ma egy kicsit tovább. Reggel viszont szinte mindig felkelek legkésőbb 10:30-kor. +-10 perc. Mindig.


Bár én nem járok már iskolába és még nem dolgozom.

2014. nov. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Felesleges. Amit hajnalban csinálsz, napközben is tudod.

A rendszeres alvás általában azonos időpontban egészséges, a hajnalig fennmaradás nem. Ha egyszer-egyszer előfordul, akkor oké, de minden hétvégén nem.

Most mit nyersz vele? Semmit. Számítógépezni napközben is tudsz, csak épp ha hajnalig fent vagy, annyival később kelsz fel. Összességében nem éri meg.

2014. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én iskolaidőben is fent vagyok éjfélkor :D
2014. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én "tegnap" 5-ig fent voltam, olvasgattam. Suliidőben csak 1-2-3-ig szoktam. Egyébként nem leget ugyanúgy csinálnina dolgokat napközben. Olyankor kétpercenként benyit valaki valami hülyeséggel, hallom, ahogy mindenki dübörög meg kiabál, a szomszédban füvet nyírnak... nem lehet rendesen koncentrálni, kikapcsolódni. Éjszaka viszont már azt csinálok, amit akarok.
2014. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Suliidőben 2-3-ig? Azért ezt elég nehezen hiszem el, hogy te állandóan fent vagy pl. fél 3-ig aztán fél 7-kor kelsz fel a suli miatt d.u.-án 3,4-re hazaérsz. Eszel stb és megint fél3-kor fekszel le. És ezt hónapokon keresztül.....
2014. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én is fennmaradok. sokáig. xd 2-3
2015. jún. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is szinte mindig fent maradok legalább hajnali kettőig. Iskolaidőben is, én teljesen jól elvagyok napi három óra alvással. :D

16/L

2021. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!