Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek 90%-a miért ilyen...

Az emberek 90%-a miért ilyen undorító és miért imádnak hazudni maguknak és egymásnak?

Figyelt kérdés
Pl.ha én azt mondom, hogy csúnya vagyok és ezért röhögnek rajtam az emberek akkor rögtön jön egy zseni aki mindenáron meg akar győzni arról, hogy utálom magam és ez ezért van. Illetve, hogy addig így lesz amíg azt mondom magamról, hogy csúnya vagyok. De minek hazudjak saját magamnak? Egyszóval ez baromság. A másik kedvencem amikor olyan emberek lep*csáznak akikkel egy mondatot se váltottam. Miért? Mire jó ez? Miért kell folyton leköpni a másikat? Komolyan mondom, hogy nem értem hogy mi a pacikukinak kellet megszületnem. Azért, hogy mindenki lenézzen,utáljon,megalázzon satöbbi? És ezek beszélnek a legtöbbször az empátiáról. Plusz ők lenézik azokat akik depressziósak (én nem vagyok az, most csak néhány példát írok), szoronganak, magukba fordulnak..de ettől csak még jobban ilyenek lesznek és akkor még jobban lenézik őket és így tovább. Miért kellett ilyen sz*r fajba születnem? Ezerszer inkább lennék akár kavics is, akkor legalább boldog lennék. Így meg egész nap ezeket a s@ggfejeket kell elviselnem akiket néha már legszívesebben megölnék. Oké, ez sarkítás, nem ölnék embert, de néha nagyon szétverném valaki fejét. Nyilván vannak kivételek, akadnak jó emberek is, olyan 100000-ből egy.
2014. nov. 19. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A társadalom már csak ilyen, vagy megszok vagy megszöksz.

Ha emberek között akarsz élni, be kell illeszkedned.

Ha nem tetszik van kiút, elmehetsz remetének, vagy....

2014. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az emberek 100% s***ggfej,de te is meg én is
2014. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok..

Azért a 100%-ot kicsit túlzásnak érzem, én ismerek egy nagyon rendes aranyos nőt, konkrétan ő a legjobb ember a környezetemben, kicsit "szerelmes" is vagyok belé és jobban szeretem mint az anyámat.

2014. nov. 19. 19:14
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Akkor legyek én is ilyen paraszt? Vagy hogy érted ezt a beilleszkedést?
2014. nov. 19. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szar környezeted lehet ha így gondolkodsz. Talán máshova kéne menned, másféle emberek közé, más országba, más életkörülmények kellenének neked.
2014. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod én is sokat boszankodom emiatt..

az én környezetemben is vannak olyan emberek akik azt lesik hogy mivel tudják piszkálni a másikat

de én hiszem és vallom hogy a végén mindenki megkapja a maga büntetését

persze nem mondom hogy nekem is mindíg könnyű....

2014. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

1.


Igen az emberek kegyetlenek, állatok. Azárt mert tényleg állatok, akikbe a természet törvényei évmilliókon keresztül verte bele a kegyetlenséget. A természetben csak a kegyetlen törtető és erős marad életben, és ez a társadalmaban is hasonló, igaz hogy már nem hagyják meghalni az életképteleneket, de nem is viszik semmire, csak vegetálnak, élősködnek vagy bűnöznek.


Aki nem tud beilleszkedni, a az a természet törvénye szerint életképtelen. Igen ez durván hangzik de így van, megsértődhetsz de ez az igazság, életképtelen vagy.

2014. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor tényleg nincs értelme élnem.
2014. nov. 19. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:

"Aki nem tud beilleszkedni, a az a természet törvénye szerint életképtelen. Igen ez durván hangzik de így van, megsértődhetsz de ez az igazság, életképtelen vagy."


Ez egy olyan faj esetében aminek az evolúciójában az intelligencia volt a döntő tényező nem igaz. Sőt a legtöbb állatfaj esetében nem igaz. A társadalmat pont azok az egyének viszik előbbre, akik mernek mások lenni, mernek gondolkodni, nem pedig mint a birka mennek a csorda után. Persze emberek között manapság sok az ösztönlény és az agyatlan birka.

2014. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!