Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az ember jól utánozza...

Ez az ember jól utánozza ezeket a másik embereket? (VIDEO)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=CwpQp-pDS8I

Sztem elég gyatra és még is 5 millióan látták kis híján... Pedig még nincs fent egy hete.



2014. nov. 20. 15:01
 1/2 Melancholic Eye ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt komolyan venni, elvégre vicc és az a lényeg,hogy nevessünk rajta...:)Aranyosnak aranyos.

Nem is volt annyira egyszerű a feladat és a végére már belefáradt egy kicsit. Megvallom, hogy az utánzottak nagy részének nem ismerem a ''valódi'' hangját vagy beszédstílusát, mert olyan hírességek,akiket csak szinkronhanggal hallottam, főleg a korom és az ő koruk miatt.:)

Akinek viszont ismerem az eredeti hangját az Tom Hiddleston, de jót nevettem a Bane próbálkozásán is és azon, hogy Matthew McConaugheyről csak A Wall Street farkasa jutott eszébe... :)

2014. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő egy színész akit sokmillióan imádnak (köztük én is) és ez egy interjú volt és egy vicc. Nem tudom miért kéne ezt komolyan venni. 🤨
2019. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!