Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha üveglencsé...

Szerintetek gáz, ha üveglencsés szemüveget szeretnék csináltatni? Nagyon feldobja az arcomat, de a szemem szerencsére tökéletes.

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel senkit. Nem kell reklámozni, hogy üveglencsés, ha félsz mások véleményétől. Vagy meg kell maradni fedobatlan arccal.
2014. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan gáz, amikor valaki megkérdi, hogy hányas szemüveged van, te meg azt mondod, hogy nullás, mert jó a szemem, csak k*rv@ jól áll a szemüveg.


Mellesleg nem tesz jót a szemüveg a perifériás látásodnak.

2014. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen gáz. Ez egy orvosi segédeszköz, nem játékszer. Idoóta.
2014. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát... egy kicsit tényleg furcsa ötlet...

Nyáron úgyis hordhatsz napszemüvegeket, emiatt szerintem nem érdemes csináltatni külön...


de esetleg nekem csináltathatnál egyet, mert az én szemem rossz, de nincs pénzem új szemüvegre :)

2014. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki szemüveges, vagy van az életében szemüveges ember, az észreveszi, hogy nem dioptriás. Minden dioptriás lencse változtat az arcon, kicsinyít vagy nagyít.


Plusz manapság már szinte minden szemüvegen van antireflex réteg, ha ez nincs, az nagyon feltűnő, ha meg rakatsz egy sima üvegre, még hülye is vagy.


Meg ott vannak az apró szokások, pl. távollátók nem hordják mindig, csak olvasáshoz, rövidlátók pedig - mint én - feltolom, ha olvasok, van nézem a telefonomat, mert kisebbek a betűk szemüvegben, mint amúgy.

2014. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!