Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, mennyire aranyos...

Szerintetek, mennyire aranyos ha egy fiú olyan érzékeny típus?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon :)) a barátom is ilyen,sőtt ő még meg is hatódik dolgokon és előttem, úgy nem szégyeli a könnyeit:)) Csak szerintem cuki ez, vagy más lány szerint is?

2014. nov. 25. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem b*zis. De emiatt nem ítélnék el senkit, csak én nem lennék olyan.
2014. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azért mondod ,mert te szégyelnéd? :)
2014. nov. 25. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Aranyos és cuki egy kiskutya szokott lenni, nem a férfi.
2014. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, igazából pont azért mondom. :D
2014. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonz. A barátom egy tipikus olyan ember, hogy millió oka lenne a sírásra, mert sok mindenen keresztülment, de soha nem gyengül el, és ez nekem nagyon vonzó benne. Néhányszor előfordult, hogy elszakadt nála a cérna, akkor persze támogattam (meg egyébként is). De egy idő után nekem idegesítő lenne, ha állandóan elérzékenyülne minden semmiségen. Én se vagyok olyan.
2014. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én semmi aranyost nem találok a dologban, hosszú távon lehet zavarna is. Én magam se vagyok valami érzékeny típus. Persze nem azt mondom, hogy legyen érzéketlen, de a ne csaljon már könnyeket a szemébe minden reggel a meghatódottságtól a reggeli napfelkelte látványa.
2014. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem ezt mondtam :D na mindegy
2014. nov. 25. 15:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én barátom sem olyan hogy huh akkor most sírjunk már álandóan..hanem csak ritkán,de olyankor is csak mert rossz dolgokon megy keresztül 14 évesen..és előttem is van mikor visszafolytja,de mikor nem megy ,akkor már kiengedi
2014. nov. 25. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
A mai nők nem képesek értékelni az érzelmes férfiakat. És itt most nem a bőgőmasinákra gondolok érzelmes férfi alatt, Ha nem vagy kihaénnem, érzéketlen macsó, ha romantikus vagy, tudsz szeretni, a szeretetet kimutatni, vagy a bánatot, akkor a magyar nő szemében nem vagy férfi. A magyar férfiideál a tipikus léleknélküli, önző, érzéketlen bunkó. Ez kell a nőknek.
2014. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem vonzana, mert én nőként sem vagyok ilyen. Ha valami (átlagosan, tehát nem hatalmas tragédia, de azért na) rossz történik velem, akkor kb egy órán keresztül vagyok szomorú, aztán megy tovább az élet. Volt már kapcsolatom érzékeny sráccal, de nem jött be hosszabb távon, elegem lett belőle.
2014. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!