Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buták azok az emberek akik...

Buták azok az emberek akik órákat állnak sorba egy iPhoneért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 08:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám. Csak az ilyen kultúrsznobok mondják rájuk. Szerintem semmivel nem különb, mint amikor a mozi előtt állnak sorban az emberek egy újonnan megjelenő film miatt, vagy egy videojáték/tv/bármilyen műszaki cikk miatt a boltok előtt.
2014. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak türelmesek. Én semmiért nem állnék sorba, nemhogy ilyen sz*ért.
2014. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Azok. Én nem állnék órákat, mikor pár nappal később bemegyek az üzletbe, és megveszem. Senki nem lesz kevesebb attól, hogy kicsit később jut hozzá.
2014. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen buta sznobok.
2014. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Az emberek annyira ostobák, hogy bármilyen marketing dumának bedőlnek.

Ezek pedig a tipikus birkák, akik el is hiszik, hogy az iphone a csúcsok csúcsa. Holott még a rendszere is úgy van megírva, hogy mire a következő a boltokba kerül, a jelenlegi belassuljon és egyre inkább használhatatlanná váljon.

2014. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Konzumidióták.
2014. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
...ès mindezt akkor amikor egy perc alatt bármit lerendelek neten ès házhoz jön. Na nem mintha kène nekem túlárazott ifos.
2014. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Fanatikusok.

A fanatizmus már túl van az ép ész határain.

De ettől még lehetnek okosok is, meg buták is.

2014. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Én azt mondanám hogy zombik
2014. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Most komolyan: pár óra várakozásért miért lenne az ember buta?

Mondom ezt úgy, hogy tőlem aztán iszonyatosan távol állnak az Apple cuccai. Méregdrágák, és korántsem érnek annyit, mint amennyibe kerülnek.

De ettől még nem kéne ilyen becsmérlő szavakkal illetni őket. Szinte nincs olyan ember, akinek ne lenne valami ésszerűtlen furcsasága. De hogy ettől buta, zombi, agymosott lenne? Nagyon nem. Lehet, hogy van köztük buta is, meg meggyőződésem, hogy jópár sznob van köztük, de ennyiből egyöntetűen ráhúzni, hogy buták, na az a butaság.

Mellesleg ez nem sokban különbözik attól, amikor egyesek órákig képesek utazni azért, hogy egy színvonaltalan focimeccset megnézzenek, csak mert a kedvenc csapatuk játszik, vagy attól, amikor sokan képesek órákat várni egy-egy új film vetítése, vagy új könyv megjelenése előtt.

2014. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!