Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rasszisták miért tiltakoznak...

A rasszisták miért tiltakoznak, amikor szembesítik őket azzal, hogy rasszisták?

Figyelt kérdés
Lehetnének épp büszkék is rá, ha már olyanok...

2014. nov. 28. 14:12
1 2 3
 1/26 szántóvető ***** válasza:
69%

kulcsszavak:rasszista,jobbik..

te meg előítéletes vagy.tiltakozol vagy letagadod?

én nem tiltakozom,rasszista vagyok.az iskolában is tudták rólam,később a munkahelyemen a munkatársaim is.

a holokausztot kell tagadni különben megbüntetnek (ennyit a szabad véleménnyilvánítási jogról.)

2014. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

Mert gyávák.

Nem mernek kiállni az elveikért.

2014. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

# 1


A jobbik szerint a cigánybűnözés nem előítéletből, hanem tapasztalati úton lett felismerve.


Így vagyok én is a jobbik+rasszizmus kérdéssel.


Nem előítélet, tapasztalat.

2014. nov. 28. 14:35
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Ahha, szóval megtapasztaltad minden egyes cigányról egyenként, hogy rosszarcú bűnöző? - lenne az antirasszista kérdés. :))
2014. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint rasszista vagyok, de nem hangoztatom. Ettől függetlenül ha szóba került (nem sokszor volt ilyen) nem is tagadtam le soha. Tehát itt a tézised megbukik, ugyanis van legalább egy rasszista ember a földön, aki nem tiltakozik, ha szembesítik azzal, hogy rasszista.
2014. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 szántóvető ***** válasza:
84%

tehát azt állítod hogy Magyarországon a rasszisták 100 %-a Jobbikos?szerintem nem.

európa Jobbik felén is egyre terjed a bevándorlás miatt,ez egy öngerjesztő folyamat.fogy a fehér ember,a bevándorlók kiszorítják őket.lassan de biztosan.

2014. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

# 6


"tehát azt állítod hogy Magyarországon a rasszisták 100 %-a Jobbikos?"


Nem. A jobbikosok nagy része rasszista.

Nagy különbség!


Amúgy egy néger, cigány, arab is lehet rasszista. De ők sem vállalják föl ezt.


Miért?


Aki itt írt, h ő felvállalja, annak köszi, el is hiszem, de a többség nem ilyen, ezt nekik is be kell látniuk.

2014. nov. 28. 15:00
 8/26 anonim válasza:
80%
a libsik miért tiltakoznak, mikor szembesítik őket, hogy magyargyűlölők?
2014. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
"A farkas felfalta a juhot. A parasztok kézre kerítették a farkast és elkezdték verni. A farkas így szólt: - Azért kínoztok, mert szürke vagyok. - Nem azért, mert szürke vagy, hanem mert felfaltad a juhot - felelték a parasztok." /Lev Tolsztoj/
2014. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat az offért, az egyik válaszoló kérdésére szeretnék válaszolni:


A liberalizmus eszméjének hol része a magyar gyűlölet? Már bocsánat de én nem ezt tanultam sem irodalomból sem történelemből. Magam is liberálisnak mondom magam. Úgy vagyok vele, hogy amíg mást nem károsítok meg, addig senki ne akarjon bele szólni abba, hogy hogyan élem a saját életemet, milyen vallásban hiszek, milyen zenét kedvelek. Ez a liberalizmus, nem a magyar gyűlölet. A gyűlölet már a kérdésben szereplő rasszizmus kategória.

2014. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!