Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki, Nagyiként itt...

Nagyon ciki, Nagyiként itt lenni a gyakorin?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fedeztem fel, azóta imádom. Sokszor akár én is feltehetném a kérdést és látom, hogy 17 éves tette fel.Mi a véleményetek, hogy 50 s nőként itt vagyok. Valami defektem van. Tényleg csak tinik vannak itt?
2014. nov. 29. 19:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Merem remélni, hogy nem annak dacára, h nem vagyok túl öreg (huszonéves).
2014. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, miért lenne baj?

A gyakorikérdéseket minden korosztály használja és minden korosztályból ismerik :)

17/f

2014. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem ciki, ha értelmesen használod.
2014. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedünk?
2014. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám is fenn van :D És ő is 50-es. Nem ciki, ez is csak egy fórumos oldal. (csak itt nagyon sok a bunkó, de az ő válaszaikat ne vedd a szívedre)
2014. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt lehet értelmes dologra is használni, szóval nem ciki. Ön egy fiatalos nagyi. Az én nagymamám nem számítógépezik....

Nem csak tinik vannak, én lassan 25 leszek, bőven vannak harminc pár évesek, és idős hölggyel is leveleztem már.

2014. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki ezen az oldalon kapott válaszokat magára veszi, avagy következtetést von le belőlük... na az csakis magára vessen!
2014. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!