Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez tényleg ekkora problém...

Most ez tényleg ekkora probléma az embereknek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Huszonéves korom közepén járok (25),főként fekete ruhát hordok. (Rock zene miatta szeretetből indult,régen jobban látszott rajtam ez,ma már nem,de a fekete szín megmaradt.) Illetve van 2 tetoválás. Nem nagy,és nem durva. De látható helyen.


Mostanában pedig,egyre többször feljön,hogy így hogy fogok gyereket vállalni,akkor is így fogok-e öltözködni,milyen hatással lesz ez a gyerekre. Mit fognak ehhez szólni a többi szülők.


Na most,én a gyerekemre nem kényszeríteném rá a saját dolgaimat,tehát nyilván nem burkolnám feketébe,csak azért mert én szeretem a színt. Nem is értem ezt a felfogást.:D Inkább arra nevelném,hogy ne ítéljen elsőre.

Öltözködésemet szeretem ahogy van,nem nagyon érzem,hogy változtatnék.


A kinézetem szerintetek is ekkora probléma?


2014. dec. 3. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

A fekete az nem tartozik a színek közé. :)


De szerintem ezzel nincs semmi baj. Klasszikus, elegáns.

2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
25 évesen én totál lesz...m ki mit gondol rólam, nem az a fontos! Öltözz úgy ahogy neked tetszik (persze nem alsógatya-foltostrikó kombira gondoltam:D)
2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi?

Fekete ruha, 2 tetkó?

Hát ez engem egyáltalán nem izgatna fel. Mi ebben a rossz/ritka/különleges?

2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
ilyet csak kicsinyes emberek szólnak be, és kicsinyes emberek rágódnak ilyenen.
2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Bár sosem értettem, hogy egyesek miért lovagolnak azon, hogy mások mit gondolnak róla. Úgy öltözködsz, úgy nézel ki ahogy neked jó.

Ha meg azon agyalsz állandóan, hogy kinek miért probléma akkor ezek szerint neked is probléma ez. Ha nem lenne, letojnád magasról ki mit mond.

2014. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen,ez a fekete nem szín dolog átfutott az agyamon, mikor leírtam,de értitek. :D
2014. dec. 3. 18:36
 7/19 A kérdező kommentje:

5,mert sokszor feljön és ez lassan idegesítő már, én szeretek úgy kinézni ahogy. De gondoltam megkérdezem itt,több embertől, ti hogyan reagálnátok.

Szerintem nincs vele semmi gond.

2014. dec. 3. 18:39
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
30 éves voltam és imádtam a feketét.Szülinapi buliba mentünk és a csak fekete, meg csilivili volt rajtam. Nagyon szépnek éreztem magam. Aztán jött az 5 éves fiam, lebiggyesztette a száját, és lefitymálóan megkérdezte: Te temetésre mész? Na itt ért véget a fekete korszakom.
2014. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
a 8-as vagyok .És még később megdícsért, mert átöltöztem, hogy ez így most jó, mert úgy néztél ki, mint egy holló.
2014. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Nos, engem nem zavar. Téged se kellene. :) Nem ettől leszel jó, vagy rossz szülő, hogy hogyan öltözködsz (amíg tiszta vagy, és kulturált), és milyen zenét szeretsz.


Mellesleg csak a poén kedvéért, én egyszer beállítanék talpig rózsaszínben. Ha nő vagy, akkor kis ruci, esetleg műanyag ragasztott műköröm, magassarkú, ribaunce (értjük, ugye) smink, kis táska. És totál nyávogósba előadnám az üresfejű libát, néznék bután, ha valaki bonyolultabb kérdést tesz fel, mint a hogy vagy. És lelkesen elújságolnám, hogy ez az új stílusom, remélem, mindenkinek tetszik, mert az ő kedvükért változtattam! Finnyásan tologatnék minden kaját a tányéron, hogy fúj, ebben mennyi zsír van, és hány kalória! ... Mindent elkövetnék, hogy a tipikus ostoba liba képét tárjam eléjük, és véletlen se törnék meg, a sokadik hagyd már abba után se. Lehet, hogy egy műhisztit is leprodukálnék zárásnak, és elrohannék.


Legközelebb, ha valami bajuk lenne a fekete alapon fekete ruháimmal, akkor csak nyugodt hangon megkérdezném, hogy óhajtják-e, hogy pinkbe öltözzek megint?


Ha pasi vagy, akkor öltöny, halvány rózsaszín ing, rózsaszín nyakkendő, frissen manikűröztetett kéz, tip-top cipő, belőtt haj, parfümfelhő, fecsegés az új kondiszalonról, ami annyira trendi... a többi ugyanaz, pasira levetítve. :D

2014. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!