Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gond az ha ilyen...

Szerintetek gond az ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
178 cm magas vagyok és nem az a tipikus lány. Életemben nem sminkeltem magam és még a piát se próbáltam ki sohase. nem ítélem el az olyanokat akik esetleg szeretik, sőt vannak is ilyen barátaim. Nem szeretem kicsípni magam. Nem szoktam sokat foglalkozni magammal, és eléggé visszahúzodó típus vagyok. 9.-es vagyok és sportbolond. Főleg a kosárlabdat szeretem. Ezt elég keményen. Benne vagyok az orszábos válogatotban is.Idáig egy barátom volt és más fiú még soha nem gondolt úgy rám mint egy lányra csak mint egy legjobb haverra.

2014. dec. 9. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem számít, hogy nekünk gond-e.

Te jól érzed magad?

2014. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzed magad így akkor nem gond.

Egyébként, úgyis majd kijön belőled egy idő után, hogy nőies ruhákat hordj, meg sminkeld magad. Inni természetesen akkor sem kell.

Én is később lettem nőies.

Általánosban és még közép suliban is a sport volt az első (én sajna nem voltam semmilyen válogatottban, mert csórók voltunk, így csak iskolai edzésekre mehettem)


Körülöttem mindenki ivott és cigizett, és már 12-14 évesen is úgy néztek ki a csajok mint valami qvák.


Én először az egyetem első évében ittam egy sikeres vizsga után a többiekkel. A cigit sosem próbáltam.


Mára már természetes, hogy ékszereket hordok (ja, nekem nem fúratták ki a fülemet születésem előtt), sminkelek, de alkalomhoz illően, csinos ruhákat hordok, van, hogy festem a hajam, stb.

2014. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Én így érzem jól magam.

2014. dec. 9. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor semmi gond nincs.

Olyasmire ne gondolj, hogy másoknak majd sose lesz bajuk veled - bármiylen vagy, mindig lesznek akiknek gondjuk van veled. A lnéyeg, hogy magaddal elégedett legyél és olyan emberek társaságában legyél, akik szintén elfogadnak olyannak amilyen vagy.

2014. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem bántás,de mivel így nem vagy olyan nőies így azért nem is kezelnek nőként a férfiak. Ez tény, én is ismertem nem egy lányt aki eléggé fiús volt,őket is zavarta,hogy haverként kezelik.Volt akinek össze jött még így is párkapcsi volt akinek muszáj volt változni csak egy kicsit, a saját érdekében! Nem kell a sminket túlzásba vinni,de sporton kívül adhatsz magadra egy kicsit.Pia az meg nem számít.Nem attól leszel nő,hogy sárga földig iszod magad.


Én sokáig öltözködtem fiúsan,mindig edző cipő,semmi ékszer,semmi smink.Ruháim sem voltak túl nőiesek. Copfa volt a hajam. Aztán én se voltam nőként kezelve. Aztán én elkezdtem változni,de mert ÉN szerettem volna. Amióta nőisebben öltözök,hordok ékszert, csak szempilla-spirálozok azóta jobban érzem magam.Nem más kedvéért változtam meg,hanem SAJÁT MAGAM miatt,ja én is vissza húzódó voltam,de ebben is változtam. Változás óta (pár éve történt) sincs párkapcsolatom,de sokkal könnyebben ismerkedek:)


Szóval,hogy a kérdésre válaszoljak nem gond,hogy ilyen vagy,a lényeg,hogy neked jó legyen,viszont ha úgy érzed vagy megfordult a fejedben,hogy egy kis változás sokat segítene tedd meg!

Én apró lépésekként tettem meg.

2014. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!! :)
2014. dec. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!