Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valtozhat jo...

Szerintetek valtozhat jo iranyba egy ilyen ember, ha megtalalta almai csajat?

Figyelt kérdés
Velem eleg rondan bant. Leszarta az erzeseimet, penzt dobott elem, atvert, ordibalt velem az utcan, meg is csalt, egyeb parasztsagok. Valtozhat egy ilyen ember, vagy "aki egyszer megtette, maskor is meg fogja tenni"? 22/L
2014. dec. 12. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel? Az ő szerelmi élete már nem a te ügyed, ne foglalkozz vele. Mitől lesz neked jobb ha megváltozik, vagy ha a következő lánnyal is szemét lesz? Ne avatkozz bele.
2014. dec. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szemét lesz vele is, nem kell aggódni.
2014. dec. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azert erdekel, mert az onbecsulesem nullan volt honapokig, most erzek nemi pozitiv valtozast, de ott az a kis gonosz hang a fejemben, hogy "luzer vagy, miert is tisztelne barki, termeszetes, hogy igy bant veled"....
2014. dec. 12. 04:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor foglalkozz a saját lelki világod javítgatásával, ne azzal, hogy ő kivel mit csinál. Elpazarolt energia még mindig azon rugózni, hogy vele mi van.
2014. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ne áltasd magad ! az ilyen ember nem változik meg soha!

vannak akik csak önmagukat szeretik.

próbálj túl lépni rajta. az idő sokat segít, csak tudd kivárni!

2014. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"luzer vagy, miert is tisztelne barki, termeszetes, hogy igy bant veled"


Te nem lúzer vagy, hanem hülye. Kellett a nagypofájú menőcsávó, ő meg hozta a típus tipikus viselkedését. A normális férfiakat meg magasról leszarjátok. Megérdemelted, amit kaptál, mert ezek szerint neked erre van igényed, hogy sz.rba se vegyenek, ugyanis mindig a nő választ.

A kérdésedre pedig az a válasz, hogy egy ilyen ember javulhat, ha valami nagy trauma éri, de ez ritka, egy ekkora bunkó általában egész életében az marad. Ez számodra jó hír, mert te gondolom ezt szereted.

2014. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez ennel osszetettebb. A srac nem ilyen volt, amikor megismertem. Sot, sokkal normalisabb volt, mint a tobbi, ezert valasztottam ot. Szepen megjatszotta magat, aztan megunta, es tovabblepett.
2014. dec. 12. 14:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem kozolni egy apro kis reszletet. Az uj csajjal csalt meg, aztan szakitasunk utan ot is velem. Na, igy mar mas, nem?
2014. dec. 13. 00:44
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az uj csajjal csalt meg, aztan szakitasunk utan ot is velem."


Igen más. Mind a ketten gerinctelen emberek vagytok.

2014. dec. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem tiszta a lelkiismeretem, ugyanis - akkor meg - nem tudtam rola. :)
2014. dec. 13. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!