Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy emberek meg...

Hogy lehet, hogy emberek meg tudják maguknak engedni néha a külföldi nyaralást kevesebb pénzből, de én meg többől nem tudom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 01:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Úgy , hogy mindenkinek arra van pénze amit akar.

Amít nem akar arra akkor sem lesz pénze ha milliárdos lesz.

2014. dec. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ,hogy kicsit elkeseredettségemben vágyok néha ilyen külföldi utazás dologra.
2014. dec. 16. 02:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg olyan, hogy mindenki meg tudja oldani ha igazán akarja.


Most ha úgy nézem, csomó családnál, ismerősnél ott a 150 centis lapostévé, meg mindenkinek 50-100 ezres telefonok. Vagy van aki heti 3x jár bulizni...mindezt átlag fizetésből.


A külföldi utazás is olyan hogy nem vágyni kell rá, hanem megnézni mi mennyi, és félretenni rá.

2014. dec. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy spórolás meg last minute utak. Kb. apórért lehet elmenni tök jó helyekre és nem drágán. Egyszerűen félre kell tenni a pénzt. Most egy 120-150 ezres tévét miért akkora eresztés megvenni átlag fizuból, áruld már el? Egy év alatt tök jó össze lehet rá spórolni a pénzt, csak meg kell gondolni, mire költesz és mire nem.
2014. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom néha nézegetem az utazásokat,de piszok drágának tartom őket,vagy mondjuk még ki nyög az ember egy egy főre 70EFt os utat de mikor már ketten vagy többen mennek az már piszok sok pénz.
2014. dec. 16. 13:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Én pl egyszer arra gondoltam,hogy hawaira egyszer ki menni de mikor meg láttam hogy egy út 350EFt/ főtől indul meg még ott ha programban veszel rész minimum 30EFt na szerintem ennyit nem ér.
2014. dec. 16. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem Hawaii-ra kell menni okoska, hanem a környező országokba akkor. Ha meg nem tudsz a pénzzel bánni, ne álmodozz a külföldi útról.
2014. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Most egy 120-150 ezres tévét miért akkora eresztés megvenni átlag fizuból, áruld már el?"


Pont ezért mondom, hogy aki erre össze tud spórolni, az egy jó nyaralásra is.


Meg ez tényleg olyan hogy lehet menni nyaralni 40-ért Horvátországba vagy 300-ért Hawaii-ra. Azt figyelembe kell venni, hogy vannak tipikus helyek amik a pénzes, gazdag turistákat célozzák meg, ennek megfelelő árfekvésűek is.


Budapesten is, vannak éttermek ahol 20 ezer alatt nem úszod meg, míg 2 utcával arrébb sima kajálda ahol 1500-ból desszertet is veszel.


Tipikusan addig nyújtózkodj amíg a takaród ér dolog. Ha meg valaki igazán vágyik Hawaii-ra, az pár év alatt spórol rá annyi pénzt.

2014. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 13:33


Na most őszintén,miért ne mehetnék oda ahova akarnék lehet én nem a sablon utazásra vágynék hogy na ki szaladok ide a szomszédba.Egyébként lenne pénzem a hawai dologra meg utazgathatnék ide oda ,de én sokallom ezek az utakat.

2014. dec. 16. 14:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen kérdés után ez nyilván így is van. Hazudjál már máshol.
2014. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!