Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek lányok, mit gondoltok...

Hölgyek lányok, mit gondoltok egy férfi ápolóról?

Figyelt kérdés
Ez csak egy ilyen kis felmérő jellegű kérdés. Tudom, hogy ez függ magától az ember személyiségétől, meg sok mindentől, de ha ennyit tudtok, hogy ápoló akkor mi a vélemény? Mert például tudom, hogy egy erős hátrány , hogy nem túl nagy a fizetésük, és még külföldön sem egy fényűző élet biztosítható vele. De van valami ami előny lenne a szemetekben , elvonatkoztatva a pénztől?
2014. dec. 20. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A személyisége? Istenem, ez most úgy jött le, mintha egy párkapcsolat alapja az 500 ezer feletti fizetés lenne.
2014. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a személyiségétől függ minden. A foglalkozása alapján nem lehet tudni, hogy valaki jó ember vagy sem.

Egyébként ápolóról általában jó tulajdonságok jutnak eszembe, úgy látatlanban, pl. kedvesség, jószívűség, együttérzés. Ettől függetlenül az adott ápoló még lehet bunkó és ellenszenves :D

2014. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy ez nem komoly kérdés :D Csak az asszociációra vagyok kíváncsi :)
2014. dec. 20. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Édesanyám ápolónő, az ő tapasztalatait hallva nagyon hasznos az a kevés férfi ápoló akik náluk van. Ha épp együtt dolgozik eggyel, garantált, hogy nem neki kell megemelnie a 70-80 kilós mozgáskorlátozottakat.


Ezenkívül számomra lényegtelen, hogy ápoló. Az is egy munka, valakinek megkell csinálnia.

Szóval ahogy már írták, a döntőpont a pasi személyisége.

2014. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En az vagyok, es ha asszociacokra vagy kivancsi, akkor, mivel ez inkabb noi szakma, sokan azt tetelezik fol, h biztos meleg az illeto, de ez engem nem erdekel:D Penzugyileg sztem nem rossz, sok olyan ceg van, amelyik kulfoldre kozvetit betegapolonak, a kinti fizetessel meg itt jol allsz anyagilag...ha nem igy lenne, en sem csinalnam.
2014. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint ápolóról? Semmit.
2014. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra senki se gondol, hogy az ember munkája igenis lehet összefüggésben a személyiségével? Szerintem az ápoló pont egy olyan munka, amit nem végezhet akármilyen személyiségű ember.(Legalábbis nem végezhet jól.) Kicsit furcsa így hallani , hogy nem számít semmit, mert szerintem, ez szinte egy életforma, egy hivatás, nem pedig csak egy "munka".
2014. dec. 20. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jaj hát ezért szeretem én ezt az oldalt, álszenteskedés lvl 10000.

Biztos vagyok benne, h ez a "nem érdekel a fizetése" c. nóta csak itt az oldalon áll meg, a valóságban meg szóba se állnának egy ilyennel, aki havi 90 ezret visz haza....

2014. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelmüen pozitiv, mert ezt a munkát csak olyan ember vállalja, aki segíteni akar másokon, és ebböl következöen nem önzö, emberileg mindenképpen értékes valaki.


Együttélni ilyen emberrel sokkal töbet adna nekem, mint egy "vállakozó", akinek a szemében a dollár/euró jelek villognak és a "haszon" az élete legfontosabb dolga, akárhány másikon is kell átgázolnia emiatt.


Mivel a saját keresem elég arra, hogy böven meg tudjak belöle élni (meg még marad is), ezért az emberi oldal nekem többet adna, mint az, hogy jól keressen. Ezen kivül egy ilyen emberröl feltételezhetö, hogy nem annyira kicsinyes, hogy zavarná, ha nekem van több jövedelmem, elvégre egy párkapcsolatban minden pénz közös szerzemény.

2014. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!