Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ha 80-200kg-ot nyomtok...

Lányok ha 80-200kg-ot nyomtok akkor miért veszitek fel a cicanacit?

Figyelt kérdés
mikor otthon belenéztek a tükörbe tényleg tetszik amit láttok? vagy ilyenkor mit gondoltok?

2014. dec. 30. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalmuk lvl 200-on van.

Valószínűleg a szintén túlsúlyos barátaik közé mennek, akiket ez cseppet sem zavarja. Az pedig, hogy te ezt látod útközben, bevásárlásnál vagy akárhol, hidegen hagyja őket.

2014. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Farmer nem kényelmes , és sok ember imádja a combokat és az extra nagy seggeket .
2014. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lehet valaki kövér, de ízlésesen kell öltözködni !!!!!!
2014. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

En nem.tudom, mert csak 53 vagyok. Egyszer vettem fol cicanacit es egybol ragerjedt egy ipse. Na azota csak otthon hordom. :-)

Egyebkent szerintem a kover noknek akik szuk "hajbuggyantos" cuccokban szaladgalnak egyszeruen van onbizalmuk es nagy ivben tojnak ra ki mit gondol roluk, inkabb elvezni akarjak az eletet. Szerintem ez irigylesre melto is egyben. (az egy masik kerdes, hogy az egeszseguk erdekeben jonehanyuk tehetne is valamit es akkor a cicanaci is jobban allna rajtuk ;-)).

2014. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert nem tudtam, hogy ennyire súlyos egyéniség vagyok.
2014. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

szerintem a cicanacikra súlykorlátozás kéne

ezt gondolom az összes férfitársam így gondolja

2014. dec. 30. 17:54
 7/22 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek veled, kérdező. Pedig nekem a molettebbek jönnek be, mégis van egy határ.
2014. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, 80 kg alatt vagyok, de soha nem vennék fel cicanadrágot. Ettől függetlenül mindenki azt vesz fel, amit akar, az ő dolga, az más kérdés, ha buszon pl. valaki lefolyik az ülésről, és kellemetlen odanézni is, különösebben nem foglalkoztat.
2014. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ilyeneken a haspóló is borzalmasan áll !
2014. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

igen mindenki azt vesz fel amit akar de nem igaz hogy neki az tetszik hogy két oldalt megy a tanga íve ameddig csak a szem ellát

és lóg rá a bele

2014. dec. 30. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!