Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek milyen haj jön...

Lányok nektek milyen haj jön be fiúkon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a fiútól is függ hogy mi áll jól neki, de én szeretem ha egy fiúnak van haja, úgy mindenhol. Tudod van ez a divat hogy a fejük tetején van egy csík haj oldalt meg semmi, na ez nekem nem jön be.
2014. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Majdnem az összes frizura itt van, ami nekem tetszik.

2014. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Valóban embertől függő, hogy kinek mi áll jobban, de őszintén szólva én sem szimpatizálok a mai divatos férfi frizurákkal. Ez a felálló, felzselézett, vagy egyik oldat hosszabb a másikon rövidebb, esetleg félig belenyírt haj nem valami megnyerő a számomra. Persze a tövig lenyírt frizurát sem támogatom, jobb szeretem a kissé hosszabban hagyott hajat, amikor a tincsek rakoncátlanul ide-oda állnak. Igaz, ennek a frizurának amolyan "most keltem fel az ágyból és kissé elaludtam a séróm" hatása van, de pont az ilyen kissé tépett, kócos stílustól lesz egyfajta pajkos hatása. Ez olyasmi lehet, mint az eredeti vörös tónusos haj, annak is van egy fajta csintalan bája, mind férfiak mind nők terén. Előnye ennek a frizurának, hogy nem kell vele sokat bajlódni, a göndör, vagy az enyhén göndörödő hajnál is megoldható, ha viszont szálegyenes a haja az embernek akkor a kócos hatást megoldhatja egy kis hajzselével. :)
2014. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Előző, valami ilyesmire gondolsz? [link]

2014. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, félreírtam. xD #3-as voltam.
2014. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, olyasmire gondoltam, meg így átnézve az összes küldött linket ekte leírtam ugyanazt, amilyen frizurák a képeken vannak. xD Csak ugye a fotókon nagyon hatásosan akarták belőni a modelleket, az egyszerű hétköznapokra nem kell ennyit cicomázni vele. =)
2014. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább a hosszabb. A rövid nekem túl kevés :D Küldök képet is, ha akarod.
2015. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem az ideálom ha egy fiúnak 5-10 centis haja van göndör, szőkés barna vagy barna. Ha még van rajta kapucni is az még dob rajta egy nagyot.
2018. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!