Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok egy héten hányan...

Lányok egy héten hányan írkálnak rátok facen?

Figyelt kérdés
Elég sok fiú úgy próbál udvarolni hogy rá ír a lányokra facen azt lesz ami lesz. Kíváncsi volnék szeb lányokra egy héten hányan irnak rá illetve visza szoktatok írni?

2014. dec. 30. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám egy ember sem ír, nemhogy udvarló, ha rám írna én még vissza is írnék a nagy örömömben
2014. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Senki nem ir
2014. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan hét amikor 4-en írtak, aztan egy hónappal később 1 fiu, azota senki es előtte sem írtak. Ha írnak vissza irok.
2014. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktak írni
2014. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Valtozo. Volt h egy heten beszeltem 8 fiuval, de olyan is van h csak 3-al, vagy 1-el...
2014. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Továbbá érdekelne hogy gondolom tudjátok hogy mi fiúk azért irkálunk rátok hogy össze jöjjünk veletek. Ez rohadt egyértelmű dolog de sok mégis úgy viselkedik mintha ezt nem tudná. Ezalatt azt értem hogy sokan szívesen beszélgetek (még akkor is ha rohadt erőltetett a beszélgetés) de ha szóba jön a személyes találkozás akkor rögtön a van pasim kamu -val jöttök (legalább mondanátok azt hogy "NEM..." tisztelet a kivételnek!)

[ha meg tényleg van pasija akkor minek beszélget idegen fiúkkal(?) !)

Van egy olyan tippem azért csináljátok mert unatkoztok azt örültök ha van kivel beszélgetni(?) vagycsak egyszerűen kíváncsiak vagytok rá hogy próbálnak egyesek udvarolni??

2014. dec. 30. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig életem során 2-3-szor írtak rám ...szigorúan véve igaz már nem lány, hanem asszony vagyok ;).


Az adatlapom eleg jól letiltott, idegen számára sok dolog nem látható, épp annyi, hogy aki ismer, tényleg felismerje .az sem látszik, hogy férjnél vagyok

Az eletemet nem ott élem, sosem ott élem, nincsenek kihívó képeim fenn

Annyir írtam ismeretlennek, ha megjelölt hogy honann ismerjük egymást, nah igen, ismeretlenül vissza sem jelölök senkit.



Régen iwiwen ( tudom őskövület vagyok a magam 27 évével) rendszeresen ramírtak, egyrészt sokkal több olyan kép volt kinn amin szerepeltem az egyetemi csop társak miatt, meg gondolom potenciálisabb voltam a közzösségi oldalakon csajozó fiúknak..ráadasul az adatvédelem akkor mé kevésbé volt fontos nekem is, mint manapság amikor a minkám előfeltetele a hitelesség és a jő benyomás, jó hír is

2014. dec. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Önző dolog ... igen, kimondottan, de nem hiszem, hogy van olyan lány aki nem érezné jól magát attól ha egy fiú érdeklődik iránta. Az már más dolog, hogy tetszik-e, hogy mit kezd vele. De amíg csak a konkrét dolog nélküli udvarlás van, addig nagyon jóleső. Persze sokszor benne van a pakliban az is, hogy fél a fiútól mert nem ismeri eléggé, és mi ha csak kínos csendben fognak ott ülni valahol mert nem is illenek össze.
2015. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehányan mert ronda vagyok.
2015. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mig nem tudtak hogy van ferjem akkor allandoan irtakheti alkalomal 2-3 fiu is ram irt volt akinek visszaírtam de volt akinek nem
2016. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!