Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Brutális ember vagyok ha azt...

Brutális ember vagyok ha azt gondolom hogy egy hisztiző csajt egy pofonnal kell lenyugtatni?

Figyelt kérdés
Nem a nyafogós hisztire gondolok amikor azon vinnyog hogy hízott vagy rossz a sminkje vagy ilyesmi hanem amikor önmagából kikelve rikoltozik és tárgyakat csapkod. Akkor se adnék neki akkora sallert hogy lerepüljön a feje hanem inkább csak a szájára vágnék hogy vegye észre magát.

2015. jan. 12. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én az ilyen hisztiző csajt úgy szoktam lenyugtatni, hogy letankolom a támadásait. Férfi vagyok, így elég sok a HP-m és az armorom is, így egy ilyen mértékű DPS meg se kottyan. Továbbá rendelkezem HP regennel is. Igen, a való életben. Csak így könnyebb kifejezni.


Előbb-utóbb lenyugszik és akár jobban belém is zúghat. Egyelőre még csak elméleti-kísérleti fázisban van ez a rész

2015. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, pontosítok. Nálam a letankolás azt jelenti hogy hagyom hadd üssön. Én hozzá nem nyúlok. Max ha nem bírnám tovább akkor lesmárolnám. Inkább szeretetet adok meg törődést mint sallert
2015. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Te férfival verekedtél már? Az olyan "férfi veri, verné a nőket aki fél a saját nemétől.Ha nem bírod a hisztis csajokat akkor nem kell együtt lenni.
2015. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!