Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekrol, akik ritkan jarnak el kirandulni, viszont minden evben csinalnak valami a hazukon?

Figyelt kérdés
Mondjuk 2 evente mennek kirandulni, akkor is csak par napra(4-5 napra), es nem ultra draga hotelekbe, meg tengerpartra, hanem rokonokhoz, olyan helyekre, ahol van valami termeszeti latnivalo... Viszont minden evben csinalnak valamit a hazon. Egy szobat ujitanak fol, esetleg 2 ablakot kicserelnek...
2015. febr. 7. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
okosak, mivel a házukban 361 napot töltenek, így jó hogy kényelmet akarnak és nem romos épületet.
2015. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kenis21 válasza:
83%

Az ő dolguk...

Van aki szeret kirándulni van aki nem.

Így legalább valami hasznosra megy el a pénz.Ezt nem arra értem ,hogy nem jó kirándulni,de ha rossz lenne az ablakom" inkább azt csinálnám meg mint elmenjek kirándulni.

2015. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hogyhogy mit gondolok? Semmit. Semmi közöm hozzá, hogy mások mit csinálnak. Nem is értem, minek kéne bármit is gondolnom, vagy egyáltalán honnan tudnék arról, hogy milyen gyakran járnak kirándulni, vagy milyen gyakran újítják fel a házukat...
2015. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy szerintem helytelenül használod a "kirándulni" szót. Szerintem nyaralásra gondolsz, vagy utazásra inkább.
2015. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

szerintem meg kell találni a kettő között az egyensúlyt

az sem jó, ha tényleg az év 365 napját csak a házában tölti, nem megy kikapcsolódni, pedig lenne rá pénze

persze az sem jó, ha valaki minden pénzét a szórakozásra költi el, és közben összeomlik felette a saját lakása

szerintem fontos, hogy az ember újabb és újabb élményekkel gazdagodjon

2015. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az ő dolguk, az ő pénzük. Mi járunk kirándulni, utazni, rakunk félre minden hónapban, mellette van nyugdíjmegtakarításunk is, és a házra is folyamazosan költünk. De ez a mi dolgunk. Sosem gondolkoztam azon, a szomszéd hogyan csinálja.
2015. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Felháborldnék és szóba se állnék vele.


Viccet félretéve 1-vel értek eggyet.

2015. febr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en a kenyszeres nyaralni jarokat nem ertem. itt a nyar, MUSZAJ elutazni valahova, hiszen NYAR van, utazasi szezon,mindenki utazik nyaralni, szoval nekunk is KELL. idiotak :D
2015. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyeneken nem szoktam filózni. Ellenben azzal tisztában vagyok hogy sokfélék vagyunk mi emberek. Van aki sokat kirándul, hátizsákos túrákat szervez egymaga vagy többedmagával egzotikus helyeken, van aki állandóan csak a belvárosban bulizik de nem megy sehova, van aki sokat utazik de szervezett utazási irodával. Van aki kertészkedik mert a virágok szerelmese, van aki autókat imád, forma1-re jár, van aki fest és rajzol állandóan. Van aki meg kérdéseket tesz fel :D ;) A lényeg, hogy nem tudom mit kéne gondolni. Semmit. Én ilyen vagyok amaz olyan, így nőttem fel hogy ez a természetes, sokfélék vagyunk.
2015. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!