Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettek ilyenek a mai tinik?

Miért lettek ilyenek a mai tinik?

Figyelt kérdés
Megvan a legdrágább iPhon-juk, megkapják a laptopot, van saját kényelmes szobájuk, vannak szerető szülei, de ők csak amiatt sírnak, hogy miért nem veszi észre őket a pasi??? Megvan mindenük, de emiatt nyafognak. Nagyon nem értem őket. Ha Én a szüleimtől Iphone-t kaptam volna.. De ők ilyenek. Megkapják a drága telefont, első nap még ölülnek neki, másnap viszont már a telefonjuk képernyőjén egy pasi van, miközben hüppögnek olyan ,,jaj de rossz nekem, meg akarok halni'' stílusban. Miért ilyenek a mai tinik?

2015. febr. 7. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem ilyenek a mai tinik. Csak vannak ilyen tinik is.

Nagy különbség.

2015. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Fú,b@sszus!De elegem van abból,hogy az idősebbek minden tinit megbélyegeznek,elitélnek,és félre ismernek!Oké,persze,vannak ilyen tinik is,de van ám rengeteg kivétel!Bevallom,van néhány ilyen eset,de rohadtul nem ilyen minden tinédzser!Én pölö nem kapok meg mindent,és abszolut nem vagyoj ilyen!Sőt,nem is ismerek ilyet! (kiv. 1-2-őt) És az neked mért baj,ha szerelmesek vagyunk?! (és hagyjuk már azt a dumát,hogy "ilyen korban nincs szerelem",mert a szerelem nem korfüggő!) Szóval még ha van is pár ilyen kamasz,neked mi közöd hozzá?!És mért kell egy ilyen fölösleges kérdést kiírni?!Törődj inkább a saját magad dolgával!
2015. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Csak vannak ilyenek.Kedves kérdező,azt hiszed a legdrágább cuccok önmagukban örömet okoznak?
2015. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Rékácska: mi van bánt, hogy épp nem a szülők vannak megbélyegezve, hanem a tinik? :D És te miért nem törődsz inkább a saját dolgoddal ahelyett, hogy itt osztod az észt nagy bölcsen? :D :P Ennyit rólad!


Kérdező: igen sok ilyen tini van, főleg itt a gyikon is, de téged pont ez bánt? Melyik része is? Hogy neki iphoneja van, te meg nem kaptál: Tán te is egy tinike vagy? Mert annak idején még nem volt ám iphone!

De, hogy válaszoljak, az iphone, meg laptop nem okozz hosszú távú örömet, egy esetleges "szerelem",vagy ha a szülők szeretetet adnának ilyenek helyett a tininek, akkor talán lehet boldogabb lenne.

2015. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves Második!

Ez egy kérdezős oldal, minden joga megvan a kérdezőnek itt kérdést feltenni.

Kedves Kérdező!

Én pont belelátok a mai kamaszok életébe, mivel én is az vagyok. Teljesen igazad van abban, hogy rengeteg ilyen tini van, aki nem képes értékelni az életét, de tudod, csak olyan tudja értékelni a kisebb jót is, aki megtapasztalta a rosszat. Ha valakinek folyamatosan a feneke alá van téve minden, annak valóban az lesz a legnagyobb problémája, hogy nem veszi őt észre a kiszemelt.

Szerintem nem kell az ilyen "depressziókat" komolyan venni. Az ilyen szerelmi bánatos kamaszok örömmel osztanak meg olyan képeket, ahol felvágott csukló van ábrázolva, de ők maguknak nem tudnának ártani, ahhoz túlságosan félnek.

2015. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kecskefészek15 ***** válasza:
52%

Nyugi...Én is tini vagyok még,és már CSAK nekem nincs facebookom az osztályból,és nekem se a legújabb telóm van.


Kedves Kérdező!

Neked nincs közöd hozzájuk,ők egyszerűen ilyenek.lőbbóbb végül normálisak lesznek

2015. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért lettek olyanok az idősebbek, hogy mindig másnak az életével vannak elfoglalva, és mindig másnak akarják megmondani, mije lehet, mije nem?

És még mielőtt ráírod, nem, nem vagyok az általad leírt tinik közé való, de szerintem nevetséges, hogy ennyire foglalkoztat valakit az, hogy kinek mije van, mije nincs, mi után sír.


Szerintem sokkal szebb és jobb lenne az emberek közötti kapcsolat, ha nem mások életével lennének elfoglalva, hanem a sajátjukkal. Jöhetnek a lepontozók.

2015. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7eske: nem tűnt volna fel ez egy olyan oldal, ahol mások kérdéseivel és életével foglalkoznak. Ha nem tetszik, akkor el lehet innét menni!
2015. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én ismerek egy 11 eves gyereket : nincs kulon szobája, egy gombos telefonja van visszahúzódó gyerek , egy barátja van , es örökbe fogadott gyerek nah ed o nem akar megalni , es meg pasit se
2015. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

14 vagyok.

Nem kérek iphonet, nem is akarok. Szobát azért kaptam, hogy tanuljak. Nem érdekel ha nem kellek senkinek se.

12 évesen lettem elsőnek igazán szerelmes.

De várj, mielőtt ítélnél.

Új fiú jött az osztályba(...)Beleszerettem. De nem ilyen ,,jajj ez swag akkor járunk".Rendes szerelem, amire nincs szó. Azóta eltelt 2 év. Ugyanúgy érzek iránta. Megfog mindene. És nekem csak ő kell.

De.

Megértettem, hogy én nem kellek neki.

De így is imádom, ha boldog, és nevet más lányokkal. Mert egyszerűen szeretem, és szeretném ha boldog lenne.

Legközelebb válogasd meg alaposan a szavaidat.

Te is voltál tini.

2015. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!