Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Alapjában a kinézetem kicsit sem fiús, ha valaki rám néz azt hiszi hogy valami cuki akárki vagyok, aki egész nap a barátnőivel lóg, és pletykálnak.

De ha egy fiú elkezd velem beszélgetni,és megkérdezi hogy mi az amit szeretek..na hát az egyáltalán nem lányos. (Forma-1,Képregények,Pókember(:DD)Playstation,régi autók, motorok,Rock/Viking metál)

ilyenkor a fiúk teljesen megrémülnek vagy nem tudom, rögtön lepattintanak.

Szóval, ti mit gondoltok az ilyen lányokról ?

Mi ezzel a gond ha egy lány ezeket szereti ?

Miért kell megijedni ?? :DDDD


14/l



2015. febr. 18. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem gond, csak a tizenéves fiúk nagy része még éretlen egy normális kapcsolathoz, nekik nem is barátnő kell, hanem pusztán valaki, aki mellettük díszeleg.
2015. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pasik alapvetően a tőlük minél különbözőbb ellenkező neműeket szeretik, tehát a tipikus nőies nőt (hosszú haj, hosszú láb, kevés szőrzet, smink. Vannak kivételek, de általában azt szeretik a nőkben, ami bennük nincs meg. A tizenéves fiúk is a nőt keresik, csak hozzá éretlenek is. Talán azt gondolják, hogy csak fiús dolgokról tudnak veled beszélgetni és mmástról nem is. Nagy különbség hogy ezeket is cszereted, vagy csak ezeket.
2015. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ma a lányok 80%-a olyan dolgokat szeret amit te leírtál. Nem vagy egyedi vagy különleges..Az én barátnőm balettozik, hosszú szőke haja van, de semmi pénzért nem hagyna ki egyetlen egy bokszmeccset sem, vagy ha Európában turnéznak akkor mindenáron de elmegy egy Iron Maiden vagy Metalicca koncertre. Nem ez számít, hanem az, hogy alapjáratban milyen az a lány.
2015. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó sztem egy olyan csaj akivel rockzenét hallgathatsz meg playstationel játszhatsz.Sok srác szeretne ilyet am.
2015. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon király személyiséged lehet.Hasonló beállítottságú vagyok én is. 14/F
2015. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem írtál volna le :D Én is sokszor ezt tapasztalom, odamennék dumálni a fiúkhoz, és hiába lenne egy rakás közös téma, lepattintanak. Az a baj hogy sokszor a lányok is.

15/l

2015. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!