Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen pasi?

Létezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés

hosszú (de nem túlságosan) vagy göndör haj, borosta. nem túlságosan izmos, de erős.

érdekes, különleges, vicces, komoly, intelligens, magabiztos, nyitott mindenre, van mindenről véleménye. néha intovertált, cigizik, nem veti el a drogokat.

zenei izlés: mindegy, de legyen neki...

pl ne csak a mai slágereket hallgassa, mert mást nem is ismer.


2015. febr. 19. 15:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a "nem veti meg a drogokat" alatt nem azt értem hogy egy heroinista csöves, hanem hogy pl el lehet szívni vele egy jointot.
2015. febr. 19. 16:13
 12/21 anonim ***** válasza:

9. Jim Morrison az amerikai középosztály intellektüel- fotellázadásának ikonja volt. Egy jól összeállított termék, amit kitűnően el lehetett adni.

Költőnek nem kifejezetten volt tehetséges, sőt... Zenésznek meg...hát izé. Nem rajta múlott, hogy miként hangzanak a számok. De azért RIP.

2015. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 piriiiii ***** válasza:

Dehogynem, a Doors zenék 80-90 százaléka TELJES mértékben az ő termése.

Néhány csak átdolgozás, egy-kettő meg a gitáros szerzeménye. De a legtöbb az övé. Ha pedig a zenészi teljesítményében nem is bízol, hatalma volt az emberek felett, mégpedig nagyon nagy, erre nem mindenki képes.

Mondjuk, mások felett volt hatalma, önmaga felett meg semennyi...

Nem volt termék. Hogy beszélhetsz így egy EMBERRŐL?

2015. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13.

Igazad van, nem JM volt a termék, hanem a The Doors.

2015. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"a "nem veti meg a drogokat" alatt nem azt értem hogy egy heroinista csöves, hanem hogy pl el lehet szívni vele egy jointot."


Miért, ha nem lehet, akkor nálad már szóba se jöhet?


Komoly, intelligens, introvertált... Ezekben maximálisan egyetértek. Az érdekesség, különlegesség, a humor is fontos. A magabiztosság is jól jön.


De a "cigizik, nem veti el a drogokat."


WTF??? Ez miért?

2015. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én megértem a cigizést meg a drogokat.

Ha én dohányos lennék és összeszednék egy olyan pasit, aki nem dohányzik, akkor nem biztos, hogy jól meglennénk. Ha én nem akarok leszokni akkor nem szokok és ennyi, akárhogy mondja ő hogy nem zavarja, egy nem dohányost zavarni fog a dohányzás.

A droggal szintén, nem akarnék titkolózni előtte, hogy elszívtam egy szál füves cigit. Lehessen már vele lazulni, ha én ilyen beállítottságú vagyok, ne csak feszengeni.

2015. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

szóba jöhet, de aki nagyon erősen elítéli és tiltja, hogy néha az ember néha elszívjon egy jointot, azzal nem tudnék komolyabb kapcsolatot kialakítani.

cigizzen, igen mivel én is cigizek.

de nem ezek a főbb tulajdonságok, melyek fontosak.

2015. febr. 19. 16:37
 18/21 piriiiii ***** válasza:
Igen, így már inkább egyetértek én is. Az első 3-4 lemezük volt zseniális, az utánuk levők már pocsékak voltak, "termékek", a Te szavaddal.
2015. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

pl nem tudnék járni egy focistával pfűű. vagy egy szolis kigyúrt állattal, vagy ecsethajú pávával vagy stílustalan unalmas jelenségekkel.

én ilyen vagyok.

2015. febr. 19. 16:41
 20/21 anonim ***** válasza:

"agy egy szolis kigyúrt állattal, vagy ecsethajú pávával vagy stílustalan unalmas jelenségekkel."


Evvel teljesen egyetértek.

De a cigizős, drogozósról nekem épp egy ilyen swagyolohülyegyerek jut eszembe.

2015. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!