Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A következő mit jelenthet egy...

A következő mit jelenthet egy ismerősnél? Egyszer törölve lett és azt mondta nem akar velünk semmi féle kommunikációt és azt mondta nem fog vissza igazolni. De mégis vissza igazolt. Ugyan semmire nem válaszol. Miért igazolt akkor vissza?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy úgy gondolta azzal még semmi nem változik.De akkor is érthetetlen ez a lépése.

2015. febr. 28. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a Facebookra gondolsz.

Lehet,hogy az ismerősök száma miatt igazolt vissza,a Facebook-os világban menő a minél több ismerős.

Ha ő igazolt vissza,akkor nyilván te jelölted be ismét.Mi a fenének ez a köcsögösködés,meg ez az egész...Tiltsd le,ha már egyszer megmondta,hogy nem akar kommunikálni.

Egyébként én a napokban töröltem a profilomat,pont e miatt a nyálas,primitív majomkodás miatt.A rendes,normális "élő" világban fogok élni,és kommunikálni.

2015. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zoza20033 válasza:
Szerintem hogy több ismerős.Meg aztan hogyha visszaigazolt akkor gondolom te jelölted be újra és úgygondolta mivel bejelölted ezért mivel ismer visszajelölt.
2015. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!