Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öntelt, hebrencs, nagypofájú,...

Öntelt, hebrencs, nagypofájú, idegbeteg szülők mégis mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés
Már qvára unom az "apámat", évtizedek óta totálisan megutáltam, mindig is öntelt, kiabáló, igazi ro*adék ember volt úgy mint a gyerekeivel, úgy mint a feleségével. Amikor összeszólalkozok vele, akkor magából kikelve ordít, persze a saját igazát hajtogatja, mindenben ő a jó, mindenben neki van igaza, ő a fas*a ember, mi meg semmirekellők hatökrök és mások vagyunk. Megölném, de nem akarok börtönbe ülni miatta. De ő nem egyedi, elég gyakori az ilyen őrjöngő pszichopata.
2015. márc. 15. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát azt képzelik, hogy ők a jók, de azt leírtad, tehát hülye kérdés. Ha azt kérdeznéd, hogy mit tegyél, akkor azt mondanám próbáld ignorálni, háríts, ne menj bele a vitáiba.

Ha meg már elmúltál 18 éves, akkor állj a saját lábadra, szerezz lakást, vagy költözz oda valaki máshoz, aztán nem kell többet elviselni.

2015. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hiába költözök el, akkor is anyámmal veszekszik, anyám már vagy 3 évtizede hallgatja a leg durvább és legsértőbb ordibálását, állandóan beleszól a fia életébe és anyámat szapulja, mondja a mantráját, úgy akarja megmondani felnőtt fiának, meg anyámnak is mindent, mint ha csicskái lennénk. Szinte soha jó szó vagy szeretet nem jön tőle, csak az állandó cirkusz, én nem beszélek úgy vele, de nagyon rossz hallgatni, főleg ahogy anyámmal kiabál.
2015. márc. 15. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosits!!! Beszélj csak az apádrol!
2015. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogyha van annyi fizetésed, akkor költözz el otthonról.

Átérzem a helyzeted.

2015. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha anyud nagyon akarna, akkor gondolom tudna változtatni, de mellette van. Vagy ajánld fel neki, hogy költözzetek el együtt.
2015. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha felnött fia vagy, mit keresel a nyakán? Miért nincs töle független életed?
2015. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tud anyám se változtatni, aki ilyen azon senki nem fog tudni változtatni, én mondtam évekkel ezelőtt költözzünk el, de azt mondta nem érdekli mit mond, nem fél tőle stb. De azért ennyi idő alatt ő is kimerült látom, a tesóm már külön él, nekem nincs módom rá, de akkor is kiabál és ugyanazt vágja anyám fejéhez, ő meg normálisan elmondja mit, hogy, de ez a kibas*ott faterom, csak mondja, kiabál vele, legszívesebben megölném.
2015. márc. 15. 18:54
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen mást mutat az emberek előtt és itthon, de ismerek mást is ilyent, rokonságban is. Az ilyen embereknek miért kell családot alapítani, ha folyton embertelenül viszonyulnak a saját családjukhoz?
2015. márc. 15. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyád miért szült egy ilyennek két gyereket is? Holott nagyon jól tudhatta, hogy milyen életre ítél titeket. Miért nem költözött el veletek együtt még kicsi korotokban, amikor már látta, hogy kezdtek kiborulni? Anyád pont ugyanolyan hibás, mint az apád, szépen összeillenek, csak ti, a gyerekeik szívtok. Nem értem, miért csak az egyikükre haragszol? Az egyik agresszív, a másik mártír... mindkettő szarik rátok, már bocsi. Hagyd ott őket a francba.
2015. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!