Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért okoskodnak meg szólnak...

Miért okoskodnak meg szólnak be az emberek ha nem tudnak épkézláb választ adni egy nyamvadt kérdésre? Miért nem lehet az ilyet kitiltani az oldalról?

Figyelt kérdés
Válasz helyet kötekedés.
2015. márc. 18. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdésed pedig maga a megtestesült kötekedés, nem tudom például erre mit vársz? Egy részletes pszichológiai profilt azokról, akik nem tolerálják a hülye kérdéseket?
2015. márc. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Általában a hülye krédések irritálják az embereket, mint pl ez is.

Am azért nem lehet kitiltani, mert ez az oldal a hirdetésekből és látogatottságból él, ezért minnél több ember kell neki, és fokrcnyit se izgatja a tulajokat, hogy te mit akarsz.

2015. márc. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1.: Ahogy nem tilthatod meg, hogy bárki értelmetlen, buta kérdést írhasson ki, azt sem, hogy bárki is válaszoljon rá;

2.: h&lyének lenni alkotmányos jog, mind a kérdés feltevésekor, mind a válaszoláskor;

3.: nem vall zsenialitásra, ha bárki is elvárja, hogy kérdésére csak igenlő, véleményét megerősítő választ kapjon;

4.: ha mindenki legjobb tudása szerint válaszol, az értelmes kérdésre adott h&lye válasz aválaszoló lényét tükrözi.

2015. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert nem tudsz kötekedés nélkül feltenni egy kérdést...
2015. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is tudom, miről beszélsz, Kérdező. Látod, itt is megmutatkoznak egyből :) Én még olyannal is szoktam találkozni, hogy olyanokért hord el, amit állít, hogy írtam, pedig nem is. Komoly szövegértési problémákkal rendelkező emberek is vannak sajnos az oldalon. Meg olyanok, akik magukra veszik a kérdést, jól besértődnek és egész végig mintha saját magukat védenék velem szemben, elvonatkoztatni nem tudnak.
2015. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
te mit szólsz be itt nekünk? ha nem tetszik a válasz, menj az oldalról aztán kész.. hülye kis rinyagépek... :D
2015. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
6: 'szépen' bemutatkoztál..
2015. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 válaszolónak: Miért lenne ez hülye kérdés?és normális embert egy ilyen kérdés nem irritál egy nyamvadt internetes oldalon...amúgy ja,már itt is felbukkantak olyan emberek akikről a kérdező írt..xD
2015. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt más irányt venne a vita:

"egy nyamvadt kérdésre" hogyan lehet értelmetlen választ adni?

2015. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon vagyunk. itt az emberek többsége egyszerű, kötekedő, életével elégedetlen ember, és amikor ezek az emberek leülnek géphez...akkor kitombolják magukat.


Magyar oldalakon teljesen általános az, hogy 10 hozzászólásból kb. 2 értelmes van, a többi ostobaság/kötekedés. És igen, külföldi oldalakon is vannak h-lyék, de nem ennyi és nem ilyenek, mint Magyarországon.


szóval mindenhol ez megy, az átlag magyar frusztrált, tájékozatlan és azt lesi, hogy mibe tudna belekötni.

2015. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!