Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan teljesen el fog veszni...

Lassan teljesen el fog veszni a valódi énem?

Figyelt kérdés
Olyannyira szeretnék mindig mindenkinek megfelelni, hogy már egyszerűen nem is ismerem magam, a valódi énem.. Folyamatosan mások reakcióira figyelek, és azok alapján veszek fel mindig valamilyen álarcot, és észrevettem,hogy ez már annyira ösztönös nálam,hogy önmagamat már nem is tudom adni. Azt se tudom,ki vagyok valójában! Egész eddigi életem erről szólt.

2015. márc. 28. 09:51
 1/1 anonim válasza:

Ha rájössz mi erre a megoldás, írd meg légyszi... Dettó ez a helyzet velem is :( nem is tudom milyen embernek mondhatnám magamat :(

Mindig azt mondom, h engem nem érdekel mások véleménye... Közben pedig én is folyton mindenkinek meg akarok felelni :( szeretnék önmagam lenni, de nem tudom ki is vagyok...

2015. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!