Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért váltanak ki sokakból...

Miért váltanak ki sokakból ellenszenvet a pávák/swagek?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem őket, irritáló a megjelenésük. De nem értem miért. A rockerek, emosok, meg semmi ilyesmi egyáltalán nem zavar. Pedig sosem neveltek ilyet belém, hogy "de b*zisan néz ki ez a gyerek".

Nekem olyannak tűnik, mint ha ez valami természetes ösztön lenne.



2015. ápr. 6. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert tényleg bu>is,szerinted ez normális dolog?!
2015. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

SWAG, talán mert vérbeli buzogányok..

Nézz már utána mit jelent ez a szavacska. A sok buta gyerek meg ezt a szót szórja.

2015. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hugyosgalacsin ***** válasza:
100%
mert a pávákkal és swagekkel olyan tulajdonságokat párosítanak az emberek amik ellenszenvesek a figyelő egyénnek, pl.: képmutatás, önteltség stb...
2015. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Pedig a legtöbb embert az emósok is ugyanúgy zavartak.

Persze nem véletlenül, mind a kettő valami hihetetlenül igénytelen egy divatszar.

2015. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyjából olyan választ vártam mint 3-asé, csak kicsit részletesebben.

Tudom mit jelent a SWAG, de ha mondjuk a "paraszt" szóra gondolunk, az is szitokszóvá vált mamár, mikor egykor még a dolgozó földművest jelentette.


Azért nem látom helytállónak a SWAGet meleg értelemben, mert kb a 80%-uk hetero.

2015. ápr. 6. 23:54
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

@23:26


Ki kell hogy ábrándítsalak mert itt egyedül te vagy a buta gyerek. Igen, valamikor 50-60 éve azt jelentette a swag amire te gondolsz. De napjainkban már rohadtul nem abban az értelemben használják csak az utálkozók magyarázták bele, hogy tudják mire verni a nyálukat. Mikor a rapperség volt a divat, akkor a rogyasztott gatyát savazták hogy az meg a börtönbe felhívás análszexre. Nyilván valóan ez is baromság volt.

Én se szeretem ezeket a jampecoksodó swag gyerekeket, de van amit még jobban utálok. Az inkompetens félremagyarázó okoskodást. Az ostobaság melegágya.

2015. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Sok önbizalmuk van, vagy legalább is úgy néznek ki, és te irigyled őket emiatt. Fölösleges.
2015. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy miként néznek ki koránt sem annyira probléma mint az a dolog amit képviselnek azáltal amiképpen felöltöznek. Ez pedig a szabadosság, amit némiképpen még irigyelnek is az emberek, hogy ők nem tudnak ilyen "egyszerű" ésszel létezni a világban, mert azon egyén aki ily módon képes önmagát megvalósítani az nem sokat foglalkozik a világ bajaival, csak él bele, gond nélkül. Olyan mint egy falevél, száll a szélben, szabadon. Ez a szabadság olykor tévútra is visz. Ugyanakkor mégis ismétlem a szabadságot tükrözve váltanak ki ellenszenvet azon egyénekből akik nem képesek felvállalni azt ami bennük van. Ő bennük a pillanatnyi vágyak megvalósítása van, másokban talán mélyebb ideák fogalmazódnak meg, de nem biztos, hogy képesek azokat megvalósítani, mert még olyan dolgok vannak bennük elnyomva amik kielégítésre várnak, és így ezen vágyak egyébkénti elnyomása gyűlöletet gerjeszthet. Mert ugye a gyűlölet nem a másik emberből árad felém, hanem bennem van az a valami amin fennakad a másik ember megnyilvánulása.
2015. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritálnak. Nem azért, mert b...isak lennének, hanem azért, mert ízléstelen, és inkább éretlen, mint férfias... nekem meg heteroszexuális, nem kisfiúkra hajtó nőként fontos, hogy valaki férfias legyen - sármos, elegáns, tudja, hol hogy illik megjelenni... ehhez meg nekem nem passzol a 90%-nak baromi rosszul álló ecsethaj, a szerszámszorongatóan feszülős csőnadrág, a kilós fux, a hülyén hordott kötött- és baseballsapka meg a műlezseren felhányt cuccok.
2015. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

mert nem saját pénzből finanszírozzák a pávaságukat.

vagy ha igen,akkor az valami nem legális meló/díler,ku-rva stb/

2015. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!