Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés volt, amikor 30...

Milyen érzés volt, amikor 30 lettél?

Figyelt kérdés
Úgy élsz, ahogy jó volt elképzelni mondjuk 10 évvel azelőtt?
2015. ápr. 7. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Merthogy szingli vagy?
2015. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, bár ez a mérhetetlen mocsok, ami a világon van nem is nagyon ösztönöz arra, hogy családom legyen.
2015. ápr. 7. 15:38
 13/19 anonim ***** válasza:
Magad miatt vagy a leendő/meg nem születő gyermekeid miatt?
2015. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Remélem nekem annyira nem lesz vízválasztó, mint #6-nak.

Az csak jó, ha fiatalabbnak néznek, #7.

Nem magam miatt mondtam, #13.

2015. ápr. 7. 17:30
 15/19 anonim ***** válasza:
semleges
2015. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Semmi nem változott azóta, ugyanaz vagyok és ugyanolyanok a napjaim, mint 10 éve.
2015. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, és nagyon rossz érzés fogott el a válaszokat olvasva. Most vagyok azon a határon, hogy nem tudom feldolgozni, hogy tulajdonképpen vége a gyerekkoromnak. Nemrég még az volt a legnagyobb gondom, hogy nem láttam a kedvenc mesém egyik epizódját, most pedig érettségizek, egyetemre megyek, karikacsapásra a saját lábamra kell majd állnom... Úgy tervezem, hogy a 20-as éveimet kiélem, ahogy csak tudom, a 30. évem körül pedig stabilizálom majd az életem és igyekszek majd családot alapítani... Persze lehet tervezték már így páran, de az elhatározás megvan, és ez a lényeg. :)
2015. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ember tervez, isten végez.
2015. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Rossz érzés volt mert nagyon féltem tőle és nem vártam. De semmiben se változott az életem. A tudat van csak hogy lassan 32 vagyok és megy az idő. Én a bűvös 30-ig át akartam élni pár dolgot, azt úgy tehettem meg hogy előtte nem sokkal, igy számomra elviselhetőbb volt az a szülinap 😀
2020. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!