Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem tudok egy épkézláb mondatot fogalmazni, mert állandóan attól tartok, hogy ki néz hülyének mikor elolvassam (főiskola)?

Figyelt kérdés

Ez olyan 10 éves korom óta kísért..a középiskolán keresztül, most egészen ideáig eljutottam, de elég döcögős az út, és szenvedős, már 10 órára itt ülök egy oldal felett, amit kb 7 órája be kellett volna fejeznem

:\


21f



2015. jún. 1. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen. :D
2015. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Egy emailt vagy 20x átolvasok mielőtt elküldöm és végig stresszelek az miatt, hogy nehogy hülyeség legyen. Ilyenkor erőt kell venni magadon és leszarni ezt az érzést. Mentsd el, zárd be, add be és kész.
2015. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem nem stresszelnek a beadandók. Azt szoktam csinálni, hogy megírom egy szuszra, alszok egy jót és másnap átnézem. Nagyon könnyen észre lehet így venni a bődületesen ostoba, vagy rosszul fogalmazott mondatokat.
2015. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!