Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érthető, hogy ez nagyon...

Érthető, hogy ez nagyon bántja az önérzetem?

Figyelt kérdés

Világ életemben remekeltem angolból, voltam külföldön, társalogtam angolul, interneten rengetegszer csetelek a külföldi barátokkal.

Minden osztálytársamnak én segítek, miattam lett jó tz-je a legtöbbüknek, mert írtam nekik a puskákat, mikor a sajátommal kész lettem.

Előrehozott angol érettségire jelentkeztem, magabiztos voltam, hisz érteni és beszélni is jól tudok, jók voltak a jegyeim, nem ért negatív kritika.

Ma megkaptam a javított változatot, és sajnos épp hogy ötös lett. Egy százalékon múlt.

Pár barátnőm szintén letette, a legtöbb rosszabbul beszél mint én, és kevesebbet is ért, mégis jobb eredményeket értek el.

Igaz, nagyon banális dolgokat rontottam el(vesszőhibák pl a fogalmazásban, illetve a cikornyás kézírásom miatt pár szót aláhúztak itt-ott, bár szerintem egyértelműek, csak bele lehet kötni)

Most tényleg én vagyok a hülye? Túl nagy az egóm, és irrálisan látom magam?

Ez rám nem jellemző, a legtöbb dologban kishitű vagyok, de most teljesen elkeseredtem.

Nem értem, hogy lehet, hogy angol anyanyelvűekkel teljesen jól megértem magam, de egy ilyen "alap" dolog mint az érettségi nem sikerült jól.


2015. jún. 2. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasznalni egy nyelvet teljesen mas mint levizsgazni belole. Anyanyelvi nemet o.tarsam 3ast kapott a nemet emeltre :)

Ennyi. Nem veled van a gond. Az, hogy magabiztosan hasznalod a nyelvet fontosabb mint ehy ostoba vizsga

2015. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
baj van az önérzeteddel ennyi az egész
2015. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első köszönöm, ez azért megnyugtató :D


Második, ezt hogy érted?

2015. jún. 2. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!