Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénzen lehet szépséget venni?

Pénzen lehet szépséget venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy gyerek az iskolában eléggé nyomi szegény.és mindenki azzal cseszegeti hogy milyen csúnya.az anja nem sokára egy kis pénzre tesz szert és amikor beszélgetek vele mindig ezt mondja vagy legalábbis nyugtatja magát "ha lesz money már nem leszek csúnya" ő ezt ugy értette hogy onnantól kezdve a legjobb fodrászhoz jár majd legdivatosabb ruhák legjobb kozmetikus...stb és ezen elgondolkoztam hogy ez valóban igaz-e nektek mi a véleményetek?

2015. jún. 5. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

O ugy gondolja, hogy a sekelyes embereknek fel fog tudni vagni, ha penzen csinal maganak egy latszat valosagot. Draga telefon, mittudomen...

Sajnalom szegenyt, de aki cikizi azoknak meg a k...va anyjat!

2015. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ő azt hiszi hogy a profi fodrász profi sminkes ugy ki pingálja hogy ihaj-csuhaj...
2015. jún. 5. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Es az miert jo neki? Nem szoltak meg ra, hogy a belso szepseg szamit?
2015. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pénzért csak sz.a.r.t lehet venni de abból lehet várat építeni.
2015. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár, attól, hogy rövidebb lesz a haja, avgy göndörebb, még nem hiszem, hogy véget vet a csúfolódásoknak, de ha rohadt sok pénzre tesz szert, és esetleg kés alá is hajlandó feküdni, akkor azért el lehet érni meghökkentő változásokat!
2015. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy JOBBAN lehet kinézni, ha az ember eljár fodrászhoz, kozmetikushoz, megcsináltatja a fogát, vagy esetleg kiphotoshopolja a fotóit. De mindenki hozott alapból dolgozik. Nyilván cindy Crawfordot sokkal könnyebb kiretusálni, mint engem.
2015. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... amikor David Beckham feleségére ráköltöttek valami egymilliárd forintnyi összeget, akkor azt mondtam: annyiból nem kunszt... annyiból én is tudnék szép nő lenni, pedig csúf pasas vagyok. :)


Szóval igen, lehet pénzért szépséget venni. Más kérdés, hogy nem ezen múlik a szépség: ha rgy ember jól érzi magát a bőrében, akkor az biza - legyen bármilyen is az a bőr - szép.

2015. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!