Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bénának, butának érzem magam,...

Bénának, butának érzem magam, nem sikerült semmi. Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Nem sikerült a nyelvvizsgám, nem sikerült a felvételi alkalmassági vizsgám, és ezek miatt nem fogok bejutni egyetemre sem.

Egyszerre jött minden...

A szüleim kidobtak egy csomó pénzt az ablakon és most úgy érzem, csalódtak bennem.

Mihez kezdjek most?

L


2015. jún. 10. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csüggedj,nagyon sok ember van akinek még annyi esze sincs, mint neked!!!
2015. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tele vagytok, próbálkozz még párszor. Ha meg nem, akkor irány dolgozni, ne tanulj 40évet, segítsd a szüleidet.
2015. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MrPifta ***** válasza:
próbáld újra, még jobban felkészülve! Próbáld máshogy, próbáld még keményebben!
2015. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Innen szép a győzelem, szokták mondani. Nyáron meg szépen felkészülsz a következő nyelvvizsgára.
2015. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sincs ebben, én is hasonlóan jártam. Csináltam egy OKJ-t, dolgoztam, aztán 2 év múlva őjra felvételiztem saját pénzből. Amúgy pedig az a 2 év se rossz dolog, én örülök, hogy nem jöttem egyből egyetemre mert imádtam az akkori munkám, azt is amit tanultam és jó lecke volt.
2015. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem se lett meg elsőre a nyelvvizsgám, pedig nem vagyok buta egyáltalán. Nem ettől függ.

Csak olyan egyetemre jelentkeztél, ahova kell alkalmassági?

Ha igen, mehet OKJ-re, vagy halaszthatsz egy évet, ami alatt tanulhatsz, dolgozhatsz, utazhatsz, bármit. Előtted az élet, ne szomorkodj!

2015. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*mehetsz
2015. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen az eddigi válaszokat :)


jelentkeztem olyanra is, ahova nem kell alkalmassági, de a nyelvvizsga bukásom miatt nem lesz elég pontom hozzá.

2015. jún. 10. 20:25
 9/10 Fancsi410 válasza:

Igen...ez egy hosszú dolog lesz de biztosan beválik!Próbáld ki magad más nyelvben addig ameddig meg nem találod a "hozzád illő" nyelvet.Utána ha már lesz egy nyelvvizsgád, akkor már könyebben tanulsz meg más nyelveken is!Kettő nyelvvizsgával felvesznek szerintem!

Ja és ha esetleg szeretsz olvasni vegyél egy angol nyelvű könyvet először olvasd ki magyarul aztán pedig azon a nyelven amit tanulsz és azzal gyakorlod a kiejtést is, az olvasást is más nyelven és lefoglal.Meglátod sokkal könnyebb lesz!Amúgy rengetek könyvesboltban lehet ilyesmi könyveket kapni! :) Remélem segítek

2015. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fancsi410 válasza:

előző vagyok *olyan nyelvű könyvet amilyen nyelven tanulsz.

Előbb azt írtam, hogy angol nyelvűt de nem hanem amilyen nyelven tanulsz :D

2015. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!