Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire erkölcsös?

Miért vagyok ennyire erkölcsös?

Figyelt kérdés
Tehát, túl becsületes vagyok, bűntudatom van esetenként ha csinálok valami olyat. De ez olyan mértékben, ha dislikeolok egy youtube videót már akkor is, emiatt kihasználnak a "barátaim", oszt társaim, mindig én szívom meg a levét, és ezt jól tudom hogy mi fog következni de nehezen mondok nemet, hogyan lehetne ezen változtatni? Mellesleg rosszat is teszek a tanárokkal, magammal ha részt veszek az *****k megvédésében, de nagyon önzetlen vagyok. Ötleteket pls!

2015. jún. 24. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ezen változtatni.
2015. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem akarok ilyen lenni!!! :( Utálom magamat miatta. Mint egy szánalmas, báránylelkű kisfiú a micimackóból. És nagyon rossz életem van miatta.
2015. jún. 25. 13:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? És hím nemű ezek szerint, ugye?
2015. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Hím nemű" igen. Majdnem erre is írtam valamit hogy nem tudsz fogalmazni de még az is bántana. 17/f
2015. jún. 25. 15:26
 5/13 A kérdező kommentje:
De vissza a kérdéshez, mithez kezdjek hogy ez más legyen?
2015. jún. 25. 15:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Először is: hogy érted, és kire, hogy nem tud fogalmazni?
2015. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rád, mert a hímneműt állatra mondjuk. De ez miért kapcsolódik ide?
2015. jún. 25. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
A "hím nemű"-t emberre is mondjuk, pl olyan esetben, mint én: nehéz egy 17 évesnél eldönteni, hogy fiút írjon az ember, vagy férfit, így maradt a semlegesebb megnevezés: hím nemű.
2015. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az meg, ha szelíd a lelked, teljesen rendben van, amennyiben meg is tudod magad védeni kellően. Miben látod a problémát?
2015. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy kihasználnak, és ellent kell mondjak magamnak, mert mint említettem, egy youtube videót is nehezemre esik dislikeolni, és nem akarom elmondani az őszínte véleményemet az ismerőseimnek, de azzal többet segítenék nekik. Most biztos úgy néz ez ki, mintha egy tucat tini lány tele gondokkal írta volna, de ez sajnos a helyzet. És az élet minden terén hátrányba helyez, mert nem lehetek miatta magam őszínte, ez így csak egy álszemélyiség. Kicsit "gonoszabb" akarok lenni. Ne olyanra gondolj, hogy kitépem a pók lábait, hanem csak hogy ne legyen ebből a dologból kifolyólag hátrányom.
2015. jún. 25. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!