Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha szeretem a...

Az normális ha szeretem a kissebb fizikai fájdalmat?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt vérvételre,oltásra,véraláfutásra,menstruációsfájdalmakra,egyéb bekötözni való sérülésre,érzéstelenítésre(fogorvosnál),mellfeszülésre es még egy pár hasonló de pl nemfoglalja magába azt ha vki pl bántalmazna(szerencsérenem fordult elő ilyen.
2015. jún. 28. 04:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát... Nme igazán.
2015. jún. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Van ilyen. Van ennek élettani háttere is. Nem gond.
2015. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez beteges.

Ha szeretnéd, hogy bántalmazzanak egy kicsit, arra még lehetne mondani, hogy valami fetish.

De az, hogy élvezed ha vérzel (itt vagy ott) az beteges.

2015. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, én a gyertyát szoktam magamra csepektetni maszturbálás közben
2015. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ha nem fajul el a dolog annyira, hogy már mániákus legyél akkor az rendben van. Én például a tüźel vagyok így. Egyszerüen imádom mikor nézem és bele tartom a kezem. Van akit a cigi, a futás vagy éppen a szex nyugtat, de engel leginkább ez. Ne aggodj miatta, amig nem viszed tulzásba addig rendben van.
2015. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az izomlázat imádom *.*

Szerintem amíg nem okozol magadnak szándékosan fájdalmat, csak "örülsz neki" ha az öledbe hullik, addig nem para.

Meg amúgy se. Magánügy.

2015. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesként volt vagdosós korszakom. Már abbahagytam. Ha nem esel túlzásba és amúgy úgy érzed rendben van az életed. Akkor ez még nem olyan nagy baj.
2015. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet, van hajlamod a hematofíliára. Az elég veszélyes. Ezt lehet, hogy kezelni kéne, amíg nem késő, most pont jó időszakban vagy, hogy lehessen ezen javítani, és most nem viccelek.
2015. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a más emberek szerint nagy fájdamakat is szeretem!

Szerintem amikor eltörött a karom, jó érzés volt! (=


Sajnos vérvételkor és menstruációkor, meg egyéb piti sérüléseknél, betegségeknél nem hogy fájdalmat, semmit nem érzek. Észre sem veszem az ilyesmit.


Habár én eléggé lelkibeteg vagyok. =(

2020. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az autóbalesetemnél nekem is volt egyfajta eufória. Később megmagyarázták, hogy ez a sokk miatt van, mivel akkora fájdalmat élhettem át, mint még sosem (karomon nyílt törés, több bordám eltört, belső vérzés, stb), az agyam örömhormont termelt, hogy ne őrüljek meg a fájdalomtól. Kb. ennyi a lényege.
2021. júl. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!