Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó ez a terroristáknak?

Miért jó ez a terroristáknak?

Figyelt kérdés
Nem rég volt a hirekben hogy azt hiszem Tunéziában valami hotelnél lövöldöztek. Meg még régebben hogy egy csomó ujságírót lefejeztek és feltették a netre. Meg egyiknap volt a NatGeo-n hogy valami amerikai katona csapat valakit el akart fogni csak a terroristák többen voltak és kilőtték a helikoptereket abbol ki ráncigálták a halott vagy az elig élő katonát és végig huzták az utcán közben meg össze vissza verték őket. Én nem tudom megérteni hogy nekik ez miért jó. Már a bevándorlóktol is tartok bár tudom hogy nem terrositák. 14/F

2015. jún. 29. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert a vallásukban van egy pont a dzsihad, a szent háború, amit azért folytatnak, hogy a nem muszlimok ne éljenek. Ez kb nekik olyan, mint nekünk volt a keresztes háború
2015. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen más az ő kultúrájuk mint a tiéd. Gyökeresen más. Ott az emberölés van, hogy "dicsőséges" dolog, azért Európában nem így szocializálódtunk. A terror pont félelemmel akar fogva tartani, megfélemlít, "terrorizál", az a célja, hogy mindenki - akár az egész világ - azt tegye amit ők akarnak. Ennek eszköze a terror.
2015. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A dzsihad mint szent háború nem arról szól,hogy megöljenek embereket. a lényege,hogy terjesszék a vallásukat de erőszakkal nem lehet,ha valaki nem akarja követni a vallásukat akkor azt nem kényszeríthetik rá semmilyen erővel,tisztelni kell a döntését. Csak sajnos az araboknál vannak akik e szerint élnek és vannak azok a gyökerek akik szerint ez azt jelenteni,hogy le kell ölni mindenkit aki nem követi a vallásukat.
2015. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én félek attol hogy elöbb vagy utobb ez Magyarországra is eljön.
2015. jún. 29. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Van rá esély, épp nemrég volt szó róla, hogy Európában a legnagyobb mecset itt épülne.
2015. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem itt fog. :D
2015. jún. 29. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Visszamehetünk a történelembe és feltehetjük több milliószor ezt a kérdést...

Csak annyi, hogy ők megmaradtak ezen a barbár szinten és a mai eszközökkel csinálják azt ami régen mindennapos volt a legtöbb helyen a Földön...

Na meg ez az undorító ostoba vallás izé pfójh... Én hívő vagyok, de soha nem fogom megérteni ezeket a barmokat akik nem, hogy mocskos módon terjesztik a vallásukat (Jehova tanúi pl.) hanem erőszakkal...

2015. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ISIS esetében nem a dzsihád, meg egyéb humbug a lényeg. Ha idősebb leszel és talán elsajátítasz egy kritikus gondolkodást és utánanézel, hogy valójában mi miért történik a világban, akkor érdekes dolgokat pillanthatsz meg. Az ISIS-re szüksége volt az USA-nak. A CIA több országban indukált belső feszültséget, háborúkat, stb., mert ez az érdekük. A köztudatba annak a beleégetése, hogy az arabok terroristák és félni kell tőlük, nagy teret biztosít a kormányszerveknek arra, hogy csökkentsék az emberek szabadságát és a terrorizmus megelőzésének nevében aljas dolgokat műveljenek. A hadiiparban óriási pénzek mozognak, szüksége van az USA-nak a háborúkra, más országok kizsákmányolására.
2015. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval kirobbantanak egy háborút amihez ugye fegyverek meg lőszer kell amit majd megvesznek tőlük és igy jó sok pénzük lesz? o.O
2015. jún. 30. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan
2015. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!